Seriál Mama na prenájom - TV Markíza, herci, archív

Televízia Markíza prišla na začiatku roku s novým rodinným seriálom Mama na prenájom, ktorý zaznamenal divácky úspech. Kedy sa vysiela a kto v seriáli hrá? Všetky potrebné informácie sa dozviete v našom článku.

Informácie - Príbeh - Obsadenie - Kde seriál môžete sledovať

Seriál Mama na prenájom Foto: facebook.com/TeleviziaMarkiza

Hodnotenie seriálu Mama na prenájom: 6,5/10

  • Žáner: rodinný komediálny seriál
  • Čas vysielania: každý všedný deň o 17:55 h na TV Markíza

sipka KLIKNI SEM a KUKAJ seriál Mama na prenájom na Voyo a získaj:

  • prístup ku všetkým epizódam ZADARMO
  • TOP filmy, seriály a televízne show bez reklám

Mama na prenájom - nový seriál na TV Markíza online

TV Markíza priniesla na svoje obrazovky nový seriál Mama na prenájom, ktorý mal premiéru 9. januára 2023. Diváci ho môžu sledovať každý všedný deň o 17:55 h. Nový denný seriál mal dôležitú úlohu prinavrátiť Markíze divákov, ktorých stratila za posledný rok.

Seriál Oteckovia strácal posledný rok na sledovanosti a diváci postupne odišli ku konkurenčnej televízii JOJ, ktorá im ponúkla show Bez servítky. Ako sa dalo očakávať, show sa tešila veľkej obľube.

Mama na prenájom dosiahla počas premiéry sledovanosť 417-tisíc divákov, čo môžeme hodnotiť ako dobrý štart. Seriál má potenciál dosiahnuť a udržať si divácku sledovanosť ako mal seriál Oteckovia.

Mama na prenájom - informácie a príbeh

Seriálová novinka Mama na prenájom vznikla na základe námetu tureckého seriálu Moja sladká lož. Tvorcovia sa inšpirovali základným príbehom a niektorými zápletkami. Postavy v seriáli sú však prispôsobené slovenskému prostrediu.

Úspešný gynekológ a spolumajiteľ pôrodníckej kliniky Martin Toman je sólo otec a so svojim otcom Edom Tomanom vychováva prostorekú dcérku Hanku. Malá škôlkarka nemá mamu, pretože ju opustila a neudržuje s ňou kontakt.

Martin svojej dcére neuvážene sľúbil, že na jej šieste narodeniny sa konečne uvidí so svojou mamou, avšak nevie ako sľub splniť. Nepríjemnú situáciu sa pokúsi vyriešiť bizarným spôsobom a zatiahne do toho Naďu, ktorá so svojim otcom a súrodencami prevádzkuje rodinnú reštauráciu.

Dievčatko sa tak stretne so svojou vysnívanou mamou, ktorá však nie je jej pravá mama. Od tohto momentu sa bude v seriáli odvíjať množstvo zvratov, udalostí a na povrch vyplávajú rôzne tajomstvá.

sipkaAko sledovať obľúbené Marvel filmy

Mama na prenájom - herci, obsadenie a tvorcovia

Televízia Markíza vsadila na známe tváre a do hlavných rolí nového seriálu vybrala Martinu Zábranskú. Tá sa zhostila role Nadi Vernerovej, ktorá sa zhodou náhod stane vysnívanou mamou malej Hanky.

Herečku Martinu Zábranskú môžete poznať zo seriálu Svätý Max a ako moderátorku tanečnej súťaže Let's Dance. V hlavnej úlohe lekára a otca Martina Tomana sa objavil herec a model Adam Bardy, ktorý účinkoval v seriáli Oteckovia a Druhá šanca.

Do role škôlkarky Hanky, ktorá túži spoznať svoju mamu tvorcovia obsadili Larisu Mižigar. Vladimír Kobielsky sa zhostil role deda Eda Tomana, ktorý pomáha svojmu synovi Martinovi (Adam Bardy) s výchovou vnučky Hanky. V ďalších roliach sa predstavili Maroš Kramár, Kamila Heribanová, Martin Klinčúch, Helena Krajčiová a ďalší.

Seriál Mama na prenájom režírujú Matúš Libovič, ktorý režíroval seriály: Druhá šanca, Svätý Max, Pán profesor. Na réžii sa podieľal aj Miloslav Volný, ktorý okrem nového seriálu režíroval aj seriál Susedia. Hlavným scenáristom je Lukáš Obermajer.

Mama na prenájom - Markíza archív, epizódy, Voyo

Všetky epizódy seriálu Mama na prenájom si môžu pozrieť predplatitelia na Voyo v predstihu alebo v archíve. Na Voyo nájdete aj iné seriály z produkcie Markízy ako Výnimočná Nikol, či reality show FarmaSurvivorLove Island. Ak nemáte predplatené Voyo, tak si môžete pozrieť seriál vo videoarchíve TV Markízy.

sipka KLIKNI SEM a KUKAJ seriál Mama na prenájom na Voyo a získaj:

  • prístup ku všetkým epizódam ZADARMO
  • TOP filmy, seriály a televízne show bez reklám

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Seriál je super,som vždy napnuta ako bude pokračovať ďalej.

Seriál je super,som vždy napnuta ako bude pokračovať ďalej.

Jedna katastrofa. Scenár školáčky zo šiestej triedy základnej školy. Kramára nemám veľmi v láske, ale zachraňuje, čo sa dá.
Prednosť seriálu je len v tom, že sú tam mladí a krásni herci.
Ako môže hlavná hrdinka namaľovať dieťaťu nechty do škôlky s potom to ešte komentovať "neschopnosťou a skostnatelosťou" učiteľky? Potom sa nečudujme, že nie je žiadna úcta na školách.

Seriál Mama na prenájom e čistá katastrofa, hrôza.S Oteckami sa v ničom nedá porovnať a keby neboli odstránili hlavných hrdinov a namiesto nich dali trápnu rodinu, tak mohli bežať ešte x rokov.

SÚVISIACE ČLÁNKY

nakupne-maniacky-2023-tv-joj.jpg

Nákupné maniačky - zábavná show na TV JOJ

Pamätáte si na kultovú reality show Nákupné maniačky? Určite, kto ju aspoň raz nevidel, akoby ani nežil. Televízia JOJ prináša na svoje...

h

Zlatý glóbus: história, nominácie a výsledky

Zlatý glóbus (The Golden Globe Awards) je filmové a televízne ocenenie zároveň, ktoré udeľuje Hollywoodská asociácia zahraničných...

Avatar 2 - 2022, premiera, herci, ČSFD, imdb

Avatar 2 v kinách: premiéra, dej a herci

Po trinástich rokoch prichádza do kín pokračovanie prelomového filmu Avatar. Režisér James Cameron predstaví divákom neopakovateľný...