Love Island Česko a Slovensko - účastníci, archiv, online

Na obrazovky televízie Markíza prichádza druhá séria Love Island, v ktorej sa predstaví desať účastníkov, krásnych mladých opálených ľudí z Česka a zo Slovenska. Na Kanárskych ostrovoch si budú užívať radostí života a hľadať svoju lásku. Komu sa to podarí a koho pošlú diváci domov?

Love Island cz sk - 2022 - Účastníci - Love Island 2021
1.diel - 2.diel - 3.diel - 4.diel - 5.diel - 6.diel
Pozastavené natáčanie
7.diel - 8.diel - 9.diel - 10.diel - 11.diel
12.diel - 13.diel - 14.diel - 15.diel - 16.diel
17.diel - 18.diel - 19.diel - 20.diel - 21.diel
22.diel - 23.diel - 24.diel - 25.diel - 26.diel
27.diel - 28.diel - 29.diel - 30.diel - 31.diel
32.diel - 33.diel - 34.diel - 35.diel - 36.diel
37.diel - 38.diel - 39.diel - 40.diel - 41.diel
42.diel - 43.diel - 44.diel45.diel46.diel
47.diel - Páry vo finále 2022
Finále 2022 - výsledky a víťazovia
Facebook a instagram - Aplikácia

Love Island Česko a Slovensko Foto: TV Markíza

Hodnotenie: Love Island Česko a Slovensko 2022: 4/10

  • Premiéra: 19. septembra 2022 o 20:00 na Voyo a 20. septembra 2022 na TV Markiza o 22:55 h
  • TV show: V luxusnej vile na Kanárskych ostrovoch hľadá desať krásnych mladých ľudí lásku a užíva si radosti života.

Love Island cz sk - 2022

Po úspešnej minuloročnej show Love Island prichádza druhá séria na obrazovky televízie Markíza, Nova a pre predplatiteľov na Voyo. Na čo sa môžu diváci tešiť?

Rozhodne na nové tváre desiatich súťažiacich, ktorí si budú užívať v luxusnej vile na Kanárskych ostrovoch a hľadať lásku. Okrem lásky budú účastníci Love Islandu súťažiť o 75 000 eur.

Základným pravidlom show je vytvoriť pár, nájsť niekoho, s kým bude súťažiacemu dobre a spoločne bojovať proti všetkým. Dôležité je získať si dôveru divákov, pretože práve oni rozhodujú o osude súťažiacich. Prostredníctvom mobilnej aplikácie si diváci vyberajú a hlasujú za svojich favoritov.

Love Island Česko Slovensko - účastníci (účinkujúci, súťažiaci)

V reality show Love Island Česko Slovensko 2022 sa predstavia desiati účastníci, 5 mužov a 5 žien. Všetci sú krásni, opálení a do vily na Kanárskych ostrovoch prichádzajú s nádejou, že nájdu svoju lásku.

Ďalším lákadlom je finančná odmena. Ako môžeme očakávať na základe prvej série, ani tento rok sa to neobíde bez intríg a manipulácií. V tabuľke nižšie nájdete zoznam tohtoročných súťažiacich.

Love Island Česko Slovensko súťažiaci - tabuľka

Meno Vek Charakteristika Mesto Výsledok
👙 Hanka 21 finalistka Miss Czech republic 2022 Ostrava vypadla v 47. diele s Jakubom
🦷 Denisa 20 študentka stomatológie Vizovice 1.miesto - zvíťazila s Kryštofom
📚 Sára 19 študentka Čtyřkoly vypadla v 20.diele
🏘️Tina 23 modelka a realitná maklérka Praha vypadla v 44.diele s Jacobom
✏ Naty 23 Interiérová dizajnérka Bratislava vypadla so Štefanom v 10.diele
📚 Zbyněk 21 študent Velký Beranov 2.miesto so Sabinou
👨🏼‍⚕️ David 21 zdravotný brat Vyškov vypadol v 41.diele
✂️ Jacob 26 barber Bratislava vypadol v 44.diele s Tinou
⚽︎ Kryštof 27 futbalový a fitness tréner Nymburk 1.miesto - zvíťazil s Denisou
💻︎ Štefan 29 IT špecialista Košice/ Praha vypadol s Naty v 10.diele
👸 Natálie 22 Top Model of the World 2022 Karviná odišla v 41.diele s Davidom
🐴 Lia 21 Študentka marketingu Prešov vypadla v 7.diele
💰 Jakub 29 IT crypto manažér Bratislava vypadol v 47. diele s Hankou
💪Radek 29 Fitness tréner vypadol v 25.diele
💃 Sabina 23 Choreografka a tanečnica Praha 2.miesto so Zbyňkom
🏁Martin 29 rally jazdec Bratislava 3.miesto s Luciou
👱🏻‍♀️Sára 20 študentka Nebovidy vypadla v 35.diele
👱🏻‍♀️Sabina 19 študentka Nebovidy vypadla v 39.diele
🏄Dave 27 kominár Praha vypadol v 39.diele
👱‍♀️Lucia 22 účastníčka Miss Slovakia Nitra 3.miesto s Martinom

TV Markíza Love Island Česko Slovensko - archív, cz/sk online, diely, voyo

Televíznu show Love Island môžete sledovať od 19.9.2022 na Voyo a o deň neskôr na TV Markíza a Nova. Predplatitelia Voyo majú prístup k jednotlivým dielom v predstihu, k dispozícii je aj archív a bonusové videá. Podobne na Voyo nájdete aj iné televízne show ako Lego Masters, či MasterChef.

Love Island 2 - 1. diel

V pondelok sme mali možnosť vidieť 1. diel Love Island 2, na začiatku mohli diváci spoznať päť dám, ktoré sa ukázali vo vile ako prvé, postupne sa zoznámili a vrhli sa na šampanské a zoznámili sa s moderátorkou Zorkou Hejdovou. Nasledovalo prvé párovanie - coupling, pri ktorom sa predstavili prichádzajúci muži a vybrali si svoju polovičku spomedzi dám. Ženy mohli krokom dopredu naznačiť, že majú o daného muža záujem.

Ako prvý sa predstavil Kryštof, ktorý pracuje v Prahe ako učiteľ telocviku, angličtiny a fitness tréner. Kryštof si vybral Hanku a vytvorili tak prvý pár Love Islandu. Ako druhý pred dámy predstúpil Zbyněk, ktorý sa venuje bojovým športom a sám sa označuje za hanblivého. O Zbyňka prejavila záujem Sára a on si ju v párovaní vybral tiež.

Ako tretieho spoznali ženy usmievavého Štefana z Košíc, ktorý pracuje v Prahe ako manažér. Štefan si vybral v párovaní Denisu a vytvorili tak tretí pár. Štvrtý prišiel dvadsaťročný David z Vyškova, ktorý miluje futbal. Oslovil Naty a Denisu, ktoré sa uchádzali o jeho priazeň. David si vybral Naty a vytvorili tak štvrtý pár na Love Islande.

Sebavedomý hráč amerického futbalu a barber Jacob predstúpil ako piaty. O Jacoba prejavila záujem Tina a vytvorili spolu piaty pár na Love Islande.

Po vytvorení párov sa na ostrove objavila prvá bombshell v podobe Natálie, ktorá vyhrala Miss Czech republic. Bude si musieť vybrať jedného partnera a rozbiť tak jeden z existujúcich párov. Na záver prvého dielu sa objavila druhá bombshell v podobe ďalšej neznámej dámy, ktorú diváci poznajú v druhom diele.

Prvé párovanie - tabuľka

1. Coupling - párovanie
Kryštof Hanka
Zbyněk Sára
Štefan Denisa
David Naty
Jacob Tina

Love Island 2022 - 2. diel

Zoznamovacia reality show Love Island 2 priniesla druhý diel a diváci sa tak mohli zoznámiť s druhou bombshell Liou. Lia je už treťou Natáliou vo vile lásky na Kanárskych ostrovoch. Prvá bomshell Natália s Liou mohli mužov spoznať lepšie pri spoločnom brunchi.

Zatiaľ čo nespárované dámy raňajkovali s mužmi, dámy vo vile prekvapila tretia bombshell v podobe dvadsaťdeväť ročného manažéra Jakuba. Večer sa partia užila spoločnú grilovačku. V ďalšom diele sa snáď môžeme tešiť na ďalšie párovanie.

Love Island cz/sk - 3. diel

V treťom diele Love Island 2 sa diváci dočkali pretekov v plávaní na nafukovačkách, čo prinieslo sériu komických momentov, v medzičase sa diváci mohli kochať zábermi so zadkami v tangách. Prišlo aj na prvé bozkávanie všetkých súťažiacich.

Očakávaný recoupling - 2.párovanie sa však nekonalo. Diváci si budú musieť počkať na ďalší diel.

Love Island - 4. diel

Vo štvrtom diele Love Island prebehlo druhé dlho očakávané párovanie - recoupling. V ktorom si vyberala ako prvá bombshell Natálie a vytvorila pár s Davidom, s ktorým si posledné dni veľmi rozumela.  Druhá si vybrala svojho partnera Jacoba bombshell Lia, tretia bombshell Jakub siahol po Hanke, ktorá bola doteraz v páre s Kryštofom. Potom si vyberali páni, Zbyněk zotrval v páre so Sárou, Štefan si vybral NatyKryštof vytvoril nový pár s Denisou.

Tina ostala sama, avšak zatiaľ nemusela vilu opustiť a dostala ďalšiu šancu.

Diváci mohli vidieť aj podivnú súťaž - roztopenie kocky ľadu o dve telá (muža a ženy), Tina dostala šancu zobrať Jacoba na rande, Lia zas Jakuba. Na záver sme mohli byť diváci svedkami úprimného rozhovoru medzi Naty a Štefanom, v ktorom sa mu zdôverila, že má štvorročného syna.

Druhé párovanie - recoupling - tabuľka

2. Coupling - párovanie
Kryštof Denisa
Zbyněk Sára
Štefan Naty
David Natálie
Jacob Lia
Jakub Hanka

Love Island cz/sk - 5. diel

V piatom diele Love Island II prebehlo ďalšie párovanie - recoupling. Tentokrát však mohli diváci ovplyvniť párovanie hlasovaním o najsympatickejšiu ženu vo vile. Zvolili si bombshell Natáliu, ktorá tak dostala imunitu a nemohla už v tomto párovaní vypadnúť. Za svojho partnera si vybrala Davida.

Zbyněk si zvolil Sáru, Kryštof zas Denisu, Jacob vytvoril pár s TinouŠtefan s Naty. Jakub si vyberal ako posledný medzi Hankou a bombshell Liou. Jedna z nich bude musieť ostrov lásky opustiť. Jakubove rozhodnutie sa diváci dozvedia až v šiestom diele.

Love Island 2022 - 6. diel

V šiestom diele Love Island II sa diváci nedočkali výsledku ďalšieho recouplingu, ktoré malo vyvrcholiť rozhodnutí Jakuba a poslaní jednej z dievčat Hanky, nebo Lii domov. Avšak mohli vidieť kompletnú rekapituláciu kľúčových momentov, ktoré sa vo vile odohrali a ktoré ovplyvňujú ďalší vývoj na Love Islande.

Pozastavené natáčanie

Kanárske ostrovy zasiahla tropická búrka Hermína a kvôli nepriaznivému počasiu boli všetci účastníci show evakuovaní na nové ubytovanie. Natáčanie bolo dočasne pozastavené. 26.9. odvysiela TV Markíza špeciálny diel o aktuálnom dianí na Love Islande. V utorok by sa mal vysielať už ďalší, v poradí siedmy diel Love Island II.

Love Island 2 - 7. diel

Televízia Markíza odvysielala v poradí siedmy diel, ktorý sa natáčal ešte pred tropickou búrkou Hermína. Diváci sa konečne dozvedeli rozhodnutie Jakuba, ktorý si ako svoju partnerku vybral opäť Hanku. Lia tak musela opustiť ostrov lásky.

Zatiaľ čo chalani upratovali a ženy si vychutnávali drinky na terase, vkradol sa do vily mladý údržbár. Nakoniec sa ukázalo, že je to nový bombshell Radek. Dvadsaťdeväť ročný fitness tréner oslnil dievčatá, najviac však Denisu. Mužská časť partie vycítila v Radkovi konkurenciu, chlapci začali žiarliť a taktizovať. Diel zakončila havajská párty.

Tretie párovanie - recoupling - tabuľka

3. Coupling - párovanie
Kryštof Denisa
Zbyněk Sára
Štefan Naty
David Natálie
Jacob Tina
Jakub Hanka

Love Island 2022 - 8. diel

Ďalší diel Love Island Česko a Slovensko 2 sa na začiatku niesol v duchu havajskej párty, ktorá odštartovala na konci siedmeho dielu. Nový bombshell Radek sa vrhol do poznávania dievčat a napätie medzi chalanmi sa stupňovalo. Najviac žiarli David, ktorý sa chová ako pubertálne dieťa uväznené v tele dospelého muža.

Kanárske ostrovy zasiahla už spomínaná tropická búrka Hermína a všetci boli evakuovaní do nových domovov. Muži a ženy zvlášť. Počas odlúčenia dostali za úlohu zostaviť menu a navariť pre svoje polovičky. Na záver sa všetci šťastne stretli vo vile, niekto sa tešil viac, niekto menej.

Love Island Česko a Slovensko 2 - 9. diel

Všetci sa šťastne stretli vo vile a zahrali si hru, v ktorej mali napodobňovať zviera, napríklad “leňochod behá maratón” a ostatní to hádali. Bombshell Radek vzal na rande Sáru, ktorá je v páre so Zbyňkom. Ten ich rande neniesol najlepšie.

Neskôr dostala pozvanie na rande s Radkom aj Denisa. Radek so Sárou mali pekné rande, správal sa ako gentleman a pekne sa porozprávali. Kryštof sa kvôli rande Radka s Denisou tiež necítil najlepšie.

Zbyněk urobil pred všetkými prehlásenie, že zo súťaže odstupuje. Jednalo sa ale o prank.

Love Island cz/sk - 10. diel

Ďalší diel Love Island 2 bol zo začiatku plný malých drám a žiarlení kvôli Sárinmu rande s Radkom. Ten sa vrhol hneď na druhé rande s Denisou, ktoré rozvírilo Kryštofove emócie, ktorý začal tráviť viac času tréningom boxu.

Ako ďalšie čakal súťažiacich Oktoberfest a plnenie niekoľkých disciplín s pivom, párkami a praclíkmi. Všetci sa dosmiali pri recouplingu, tentokrát hlasovali diváci, ktorí poslali domov jeden z párov a to Štefana alias Fabia s Naty. Pár musel do pol hodiny opustiť vilu. Na záver si vybral Radek za partnerku Denisu a Kryštof tak zostal naďalej vo vile ale sám. Diváci vo svojich reakciách na sociálnych sieťach protestujú proti rozhodnutiu a hovoria o manipulácii.

S postupným zložením súťažiacich sa Love Island II mení na tínedžerskú melodrámu s dysfunkčným vývojom deja.

Štvrté párovanie - recoupling - tabuľka

4. Coupling - párovanie
Zbyněk Sára
David Natálie
Jacob Tina
Jakub Hanka
Radek Denisa
Kryštof -

Love Island 2022 - 11. diel

Jedenásty diel bol rekapitulačný, takže diváci, ktorým unikol niektorý z dielov tohto týždňa si mohli pripomenúť kľúčové momenty.

Love Island Česko a Slovensko 2 - 12. diel

V dvanástom diele mohli diváci sledovať komplikovanejšie vzťahy medzi Kryštofom, Denisou a Radkom. Zatiaľ čo je Denisa zmätená a dvorenie od Kryštofa jej prestalo byť príjemné, ten o ňu hodlá bojovať. Radek sa nevtieravo snaží o Denisinu priazeň tiež, keďže sú spolu v páre, tak spolu trávia aj viac času. Muži vyskúšali nalíčiť svoje partnerky, niektorým to šlo lepšie, iným horšie. Súťaž o najlepší make-up vyhral Zbynék so Sárou,

Najväčšia bomba prišla počas večerného stretnutia pri ohni. Do hry vstúpili dve nové bombshell, ktoré si rovno zvolili partnerov. Tamara si vybrala Jakuba a Sabina vytvorila pár so Zbyňkom. Vo vile tak ostali traja nezadaní - Kryštof, Sára a Hanka.

Piate párovanie - recoupling - tabuľka

5. Coupling - párovanie
David Naty
Zbyněk Sabina
Jacob Tina
Radek Denisa
Jakub Tamara
Kryštof -
Hanka -
Sára -

Love Island cz/sk - 13. diel

S príchodom dvoch nových bombshells a vytvorením dvoch nových párov narastá vo vile nervozita a súťaživosť, hlavne teda v ženskej časti osadenstva. Zbyněk prejavuje sympatie a náklonnosť ku svojej novej partnerke Sabine a úplne zabudol na svoju pôvodnú partnerku Sáru. Súťažiaci postupne začínajú rozmýšľať a prehodnocovať svoje vzťahy, ako Denisa, tak Sára, Radek aj Kryštof. Nové páry dostali možnosť ísť na dvojité rande. Sára sa nakoniec rozhodla, že sa o vzťah so Zbyňkom už snažiť nebude a začala pokukovať po Radkovi.

Love Island 2022 - 14. diel

Štrnásty diel Love Island 2 sa niesol v duchu rozpletania milostných trojuholníkov. Zbyněk sa odhodlá k rozhovoru so Sárou a oznámil jej, že chce rozvíjať vzťah so Sabinou, s ktorou tvorí pár. Na druhej strane Jakub po rande s Tamarou vyhodnotil, že chce ďalej rozvíjať vzťah s Hankou.

Na súťažiacich čakala súťaž s loptičkami a plnením úloh. Ráno ich čakala správa, že večer prebehne recoupling a jedno dievča bude musieť opustiť vilu. Denisa sa rozhodla, že si na recouplingu vyberie Kryštofa. V ďalšej súťaži si mali páry vyhotoviť loďky z krabíc, ktoré ich udržia nad hladinou. Na záver mal prebehnúť recoupling, na ktorý si však musia diváci počkať v ďalšom diele.

Love Island 2 - 15. diel

Napínavý recoupling prebehol hneď na začiatku pätnásteho dielu. Tentokrát si svoje partnerky vyberali muži, David vytvoril pár s Natáliou, Jacob zase s Tinou, Jakub s Hankou, Zbyněk si vybral Sabinu a Radek Sáru. Ako posledný si volil Kryštof medzi Denisou a Tamarou. Zvolil si Denisu. Sympatická blondína Tamara tak musela vilu opustiť.

V pätnástom diele mohli diváci vidieť súťaž o Miss Zoot, v ktorej sa ženy predstavili na prehliadke v plavkách aj vo večerných šatách. Ukázali aj svoje talenty - rap, tanec, gymnastika, či spev zaujali všetkých chalanov. Za miss sympatia zvolili diváci Denisu, ktorá vyhrala rande s Kryštofom. Tina sa stala celkovou víťazkou a získala noc v Hideaway s Jacobom.

Šieste párovanie - recoupling - tabulka

6. Coupling - párovanie
David Natálie
Zbyněk Sabina
Jacob Tina
Radek Sára
Jakub Hanka
Kryštof Denisa

Love Island Česko a Slovensko 2 - 16. diel

V ďalšom diele reality show Love Island 2 čakal na dievčatá adrenalínový zážitok v podobe rýchlej jazdy na pretekárskom aute. Po jazdách na nich čakalo ešte jedno prekvapenie, jazdec, ktorý ich vozil na aute sa im predstavil ako nový bomshell Martin.

Po zoznámení s mužskou časťou vily dostali súťažiaci správu, že sa majú hneď odobrať k ohnisku. Tu prebehol rýchly recoupling, v ktorom si Martin zvolil za partnerku Hanku. Jakub tak zostal sám, ale nemusel vilu opustiť.

Love Island cz/sk - 17. diel

V sedemnástom diele sa Jakub vyrovnáva so vzniknutým milostným trojuholníkom, bombshell Martin, ktorý mu prebral Hanku ho nešetrí s vtipmi. Kryštof sa vybral na svoje prvé rande s Denisou a Hanka s Martinom.

Sára s Radkom bojujú vo svojom páre, Sára je hanblivá a ťažko sa s nadväzuje hlbšia komunikácia a Radkovi sa to nepáči. Pár medzi sebou nechová nejaké hlbšie sympatie. Na dievčatá čakalo prekvapenie v podobe chalanov prezlečených do požiarnických kostýmov. Muži predviedli pre dievčatá striptíz a splnili niekoľko úloh. Najlepším hasičom sa stal Kryštof.

Hanke je Martin sympatický, ale zostáva verná Jakubovi, ktorý si na konci dielu môže aspoň trochu vydýchnuť.

Love Island 2022 - 18. diel

Ďalší diel reality show Love Island bol rekapitulačný a diváci sa mohli sa pozrieť na kľúčové momenty, ktoré sa odohrali tento týždeň v odvysielaných dieloch.

Love Island 2 - 19. diel

Na súťažiacich čakali na ostrove lásky ďalšie zmeny, hneď pri rannom vstávaní ich prekvapila nová bombshell Sára, ktorá sa so všetkými zoznámila. Chalani sa vybrali za adrenalínovým dobrodružstvom - jazdením na vodných skútroch. A ďalšia blonďavá bombshell Sabina ich čakala priamo na mori. Obe nové bombshell sú sestry.

Súťažiacich prekvapila smska, že ich večer čaká recoupling. Všetci tak začali plánovať a spriadať plány s kým sa spárujú. Nová Sabina povedala Jakubovi, že si ho chce vybrať. Ten to neniesol úplne dobre, podobne ako Hanka. Diváci si však na ďalší recoupling musia počkať až v dvadsiatom diele.

Love Island cz/sk - 20. diel

Dvadsiaty diel Love Island Česko a Slovensko priniesol očakávaný recoupling. Prvé si vyberali svojich partnerov nové bombshells, sestry Sabina a Sára. Sabina si vybrala Martina, ktorý doteraz tvoril pár s Hankou. Sára vytvorila pár s Radkom. Potom nasledoval už klasický výber: Jakub sa spároval s Hankou, David s Natáliou, Jacob s Tinou a Kryštof s Denisou.

Ako posledný si vyberal Zbyněk medzi svojou pôvodnou partnerkou Sárou a Sabinou. Vytvoril pár so SabinouSára tak musela opustiť súťaž. Jej odchod sa neobišiel bez sĺz. Nasledovalo malé rozptýlenie v podobe súťaží a párty v duchu 80.rokov.

Love Island 2 sa samozrejme nezaobíde bez ohovárania, intríg a vzťahových komplikácií. Medzi niektorými súťažiacimi sa tvoria trecie plochy, ktoré aspoň trochu okoreňujú stojate vody tejto vzťahovej reality show.

Siedme párovanie - recoupling - tabuľka

7. Coupling - párovanie
Sabina Martin
Sára Radek
David Natálie
Zbyněk Sabina
Jacob Tina
Jakub Hanka
Kryštof Denisa

Love Island 2022 - 21. diel

Aj na ostrov lásky sa občas prirúti búrka, tentokrát však vzťahová. Novo vytvorený pár Radek a Sára vyzerajú na prvý pohľad spokojne, avšak zdanie môže klamať. Sára sa svojej sestre zdôverila, že k Radkovi necíti náklonnosť. Sabina jej poradila, aby tomu dala ešte šancu.

Sestry sa so svojimi polovičkami dostali na romantické rande, počas ktorého sa všetci výborne bavili a stihli prebrať aj tému zakladania rodiny. Ako rande dvojiciam pomôže pri nadväzovaní vzťahov sa uvidí v ďalších dieloch.

Ďalšia búrka sa prehnala vzťahom Zbyňka a Sabiny, ktorej vadí, že sa Zbyněk túlil v posteli s Natáliou. A že je pod veľkým vplyvom Davida s chová sa v niektorých momentoch ako jeho kópia.

Love Island cz/sk - 22. diel

Na ostrove lásky nič nové, okrem riešenia vzťahov, ako svojich, tak hlavne tých ostatných. Radek má smolu a je s ďalším dievčaťom v nekonečnej friend zóne. Martin si nie je istý, či jeho vzťah so Sabinou má iskru, ale rozhodne sa čakať, ako sa to vyvinie.

Druhá séria vzťahovej show sa pomaly dostáva do polovice a diváci zatiaľ nie sú svedkami hlbšieho rozvoja vzťahov. Hlavne tri stabilné páry - Jacob a Tina, David a Natália, Denisa a Kryštof nedostávajú dosť priestoru. O Davidovi a Natálii takmer nič nevieme, hlavne o ich vzťahu. Natálie sa stále usmieva a David je protivný a do všetkých rýpe a občas chytí Natáliu pod krk. Ona je s tým v pohode a usmieva sa ďalej.

Jacob a Tina proste tak nejak plávajú touto show, že by diváci mali možnosť vidieť okrem riešenia ostatných nejaké ich úprimnejšie rozhovory, či väčšiu náklonnosť v tomto vzťahu, o tom nemôže byť ani reč.

Love Island Česko a Slovensko 2 - 23. diel

Ďalší diel reality show o láske je za nami, hneď počas prvých minút sa súťažiaci dozvedeli, že večer prebehne recoupling, o ktorom rozhodovali diváci. Napätie by sa vo vile dalo krájať, všetci prehodnocovali a zamýšľali sa nad svojimi vzťahmi. Súťažiaci si zahrali dve hry a pripravili sa na večer.

Pri ohnisku sa zoskupili všetky páry a postupne dostávali správy o tom, či sú v ohrození, alebo môžu byť pokojní a nevypadnú. Nakoniec ostali stáť dva páry - Denisa s Kryštofom a Zbyněk so Sabinou. Ostatné páry s istotou nevypadli. Na rozhodnutie o osude jedného zo stojacich párov si musia diváci počkať.

Love Island 2022 - 24. diel

Ďalší diel Love Islandu je rekapitulačný, teda prehľad tých najdôležitejších momentov uplynulého týždňa. Pre divákov sú ale pripravené i zábery a dialógy, ktoré ešte neboli zverejnené, takže si tu nájdu svoje i diváci, čo už videli všetky doterajšie diely. Tešiť sa môžete aj na prierez históriou niektorých vzťahov, napríklad vzťahu Hanky a Jakuba a úskalia, ktoré ich vo vzťahu čakali.

Love Island cz/sk - 25. diel

Výsledok diváckeho hlasovania dopadol trochu inak, než si väčšina z nás myslela. Nikto nevypadol a diváci si vybrali za najobľúbenejší pár Kryštofa s Denisou, ktorí dostali za odmenu noc v Hideaway, kde sa môžu skryť pred kamerami.

V dobrej raňajšej nálade dostali súťažiaci novú výzvu, vybrať si niektorý z hudobných nástrojov a pripraviť si na večer vystúpenie. Uvoľnenú atmosféru a milé vystúpenia vystriedal v závere diela šok. Pri ohnisku sa zjavila moderátorka Zorka Hejdová a predstavila súťažiacim nového bombshell Dava, ktorý si musel hneď vybrať partnerku. Dave vytvoril nový pár so Sárou, Radek tak zostal single a musel súťaž opustiť.

Love Island 2022 - 26. diel celý online

Na začiatku ďalšieho dielu Love Island sa všetci súťažiaci lúčili s Radkom, ktorý súťaž musel opustiť a postupne sa zoznamovali s novým bombshell Davom. Ráno dostali ženy správu, že sa budú učiť surfovať s bomshellom Davom, Tina mala strach, ktorý však prekonala a chvíľu aj surfovala.

Všetky dievčatá vyskúšali surfovanie a nový David im je sympatický. Mužské osadenstvo zatiaľ preberalo svoje vzťahy a nacvičovali tanec pre dievčatá, ktorý im po ich príchode aj predviedli. Na záver si zahrali hru, v ktorej museli odpovedať na osobné otázky.

Love Island 2 - 27. diel

V ďalšom diele televíznej show si museli páry vymeniť partnerov. Vo vile tak vzniklo sedem nových párov, ktoré sa k sebe museli pripútať dvojmetrovým lanom.

Pri raňajkách mali možnosť sa porozprávať, David sa zdôveril Hanke, že sa mu Natália zhnusila a chcel by odísť domov. Čo odštartovalo sériu nepríjemných rozhovorov, David vyzeral, že sa zosypal, potom zas nevedel čo cíti a tak dookola.

Odmietol sa s Natáliou porozprávať a to vyústilo v dusnú atmosféru. Na konci dielu sa našťastie chvíli porozprávali, ale nič nevyriešili. Diel skončil tým, ako Natália plače.

Love Island Česko Slovensko 2 - 28. diel

Ďalší diel Love Islandu je za nami, ešte na úvod vidíme dozvuky Davidovho psychického rozpoloženia, kedy so Zbyňkom vracia k tomu, že sa mu Natália zhnusila a nechce byť s ňou. Avšak ráno sa dvojice vracajú k svojim partnerom a všetko je inak. David sa Natálii ospravedlňuje a dolieza za ňou ako šteňa, ona chvíľu váha a potom mu odpustí. Celé to nedáva zmysel, ale viac sa to už nerieši.

Ďalej je na programe súťaž o Mr. Zoot, ženy vybrali pre svojich mužov outfit a tí ho predvádzali pri bazéne. Na všetkých však čakalo prekvapenie a do súťaže vstúpila nová bombshell Lucia, ktorá zasadla pri súťaži ako jediná porotkyňa. Mr. Zoot sa stal Martin a ako odmenu dostali rande s Luciou. Toto rozhodnutie sa nepáčilo Sabine a neobišlo sa bez sĺz. Martin si s novou bombshell Luciou rozumel, vyzerá to, že nad vzťahom Martina a Sabiny sa trošku zmráka.

Love Island Česko a Slovensko - 29. diel

Máme za sebou ďalší diel televíznej show o láske, mohli sme sledovať vývoj a rozpad vzťahu Martina a Sabiny. Martin na začiatku váhal a prehodnocoval, ako sa vo vzťahu so Sabinou cíti, ku konci dielu sa však už rozhodol, že chce dať šancu novej bombshell Lucii, ak by si ho chcela vybrať. Sabina to neniesla najlepšie.

Inak na súťažiacich čakala striptízová súťaž, v ktorej sa ženy prezliekli za policajtky, predviedli krátky tanček, potrestali svoje polovičky a zavreli ich do väzenia. Na záver čakal na súťažiacich súkromný koncert a úplne na záver SMS, že sa majú presunúť k ohnisku, čo sa tam však bude diať, sa diváci dozvedia až v ďalšom diele.

Love Island 2 - 30. diel

Tridsiaty diel bol rekapitulačný a diváci sa mohli pozrieť na tie najkľúčovejšie a najvtipnejšie momenty posledného týždňa. Súčasťou dnešného dielu bol aj materiál a rozhovory, ktoré sa do predchádzajúcich dielov nevošli. V ďalšom diele sa diváci môžu tešiť na výsledky diváckeho hlasovania a stretnutie pri ohnisku.

Love Island cz/sk - 31. diel

V dnešnom diele prebehlo stretnutie pri ohnisku, ktoré prinieslo výsledky diváckeho hlasovania. Na otázku, ktorý pár na svojom vzťahu pracuje najaktívnejšie, dopadlo hlasovanie najhoršie pre Martina so Sabinou. Dvojica dostala možnosť, že jeden z nich sa môže zachrániť, pokiaľ sa dohodnú, kto to bude.

Martin nakoniec presvedčil Sabinu, že on pôjde domov. A tak sa aj stalo. Svojim chlapským rozhodnutím dostal sympatie všetkých účastníkov. Nová bombshell Lucia si za partnera zvolila kominára Dava. Sestry Sabrina a Sára tak ostali vo vile single.

Na druhý deň dostali ženy úlohu - dievčenskú tajnú misiu, museli rôznymi úlohami naprankovať chalanov, viac-menej sa im to aj podarilo a bola to zábava. V ďalšom diele sa môžu diváci tešiť na rande Davida s Natáliou, ktorí spoločne vyrazia na ťavy.

Love Island 2 - 32. diel

Ďalší diel Love Islandu 2022 priniesol rande Davida s Natáliou, ktorí vyskúšali jazdu na ťave a príjemné pohostenie v krásnej prírode. Chalani sa zatiaľ nudili na vile a rozhodli sa, že sa ženám odplatia a tiež ich v rôznych situáciách naprankovali.

Potom na súťažiacich čakalo bozkávanie a hádzanie tortou do tváre. Diel zakončili miešané drinky, ktoré pripravili chalani pre svoje polovičky. Na záver prišla všetkým správa, že musia vyriešiť jeden problém. Viac sa však diváci dozvedia až v ďalšom diele.

Love Island cz/sk - 33. diel

Na začiatku dielu sa museli súťažiaci rozhodnúť, ktorý pár dostane na noc hideaway. Súťažiaci vybrali Zbyňka a Sabinu, ktorí tak strávili noc mimo kamier. Na druhý deň sa chceli dievčatá pomstiť chalanom za ich pranky, vzali si preto píšťalky a vŕbové prúty a nútili ich robiť rôzne cvičenia. Keď sa chalanom nechcelo, dostali prútom.

Potom čakala na účastníkov Love Islandu súťaž, kedy proti sebe súťažili v chlapskom a dievčenskom tíme a plnili úlohy ako hádzanie kruhmi na nadrozmerné penisy.

Hanka bola smutná aj s Jakubom, že sa ešte nedostali na žiadne rande a preto pre nich kamaráti z vily pripravili romantické rande pri bazéne priamo vo vile. Obaja boli dojatí a Jakub vyznal Hane lásku.

Love Island Slovensko - 34. celý diel online

Na začiatku prišla ostrovanom správa, že ich čaká večer recoupling, ktorý nemá v histórii Love Island Česko a Slovensko obdobu. Potom čakala na súťažiacich hra v predvádzaní a hádaní sexuálnych polôh, ďalšia inteligentná hra, ktorá nie je vôbec ponižujúca pre dospelých ľudí.

Pri ohnisku sa stretli všetci na recoupling, chalani si vyberali ako prví, Kryštof si vybral Denisu, Zbyněk Sabinu, Jakub Hanku, Dave Luciu, Jacob vytvoril pár s Tinou a David s Natáliou. Single ostali sestry Sabina a Sára. Diváci tentokrát hlasovali o tom, koho chcú do hry vrátiť. Vybrali Martina, ktorý sa objavil vo vile a všetci sa s ním vrúcne zvítali. Koho si Martin vyberie ako partnerku, sa diváci dozvedia až v ďalšom diele.

Love Island 2 cz/sk - 35. diel

Martin si na začiatku ďalšej časti vybral ako svoju partnerku Luciu. Dave si tak musel vyberať znova medzi sestrami Sabi a Sárou. Nakoniec vytvoril pár so Sabi a Sára musela zo súťaže odísť.

Martin dostal priestor na rozvoj vzťahu a vzájomných sympatií s Luciou a vyzerá, že to medzi nimi aj funguje. Na druhej strane vzťah Dava a Sabi vyzerá dosť bledo už na začiatku. Sympatie k Davovi zo strany väčšiny žien vo vile sú na bode mrazu.

Na súťažiacich potom čakala konfrontácia s nepríjemnými komentármi, ktoré o nich niekto napísal na sociálnych sieťach. Niektorí to vzali športovo, niektorých sa to dotklo, hlavne Hanka si vzala komentáre veľmi osobne.

Ôsme párovanie - recoupling - tabuľka

8. Coupling - párovanie
David Natálie
Zbyněk Sabina
Jacob Tina
Jakub Hanka
Kryštof Denisa
Dave Sabi
Martin Lucia

Love Island 2 - 36. celý diel

V ďalšom diele Love Island 2022 si mohli diváci pozrieť rekapituláciu uplynulých dielov. Súčasťou tejto časti boli aj situácie a rozhovory, ktoré zatiaľ neboli zverejnené. Diváci sa mohli pozrieť na Martinovu cestu Love Islandom, na strach z recoupling, ale aj zábavné momenty. Taktiež sme sa dozvedeli, prečo daroval Martin všetkým ženám biele ruže a Lucii červenú, i to že Dave je muž z inej planéty, či budúcnosti.

Love Island cz/sk - 37. diel

Hanke lezie všetko na nervy a kritika, ktorú dostala z komentárov na sociálnych sieťach ju trápi až doteraz. Kryštof jej ponúkol, aby si s ním zaboxovala a to jej pomohlo.

Pre ostrovanov bola pripravená hra, v ktorej si navzájom čítali titulky z bulvárnych plátkov a mali tipovať, o kom sa v nich píše. Najviac zarezonoval titulok: “Podvod v reality show Love Island! …všetkým klame! Doma už jedno dievča má…

Natália doplnila meno David a tým sa odštartovala diskusia o Davidovej priateľke, ktorá ho čaká doma, o pravde, o tom ako to je a bolo. V posledných dňoch sa o tejto téme písalo v rôznych médiách dosť a David teraz dostal možnosť sa obhájiť. Bohužiaľ z neho nevyšlo nič normálne okrem poloprávd a smiechu. Natália je sklamaná smutná nevie, čo si má myslieť. Diváci si na rozuzlenie musia počkať v nasledujúcich dieloch.

Love Island 2 - 38. diel: Davidov podvod a zrada, vyjadrenie Davidovej priateľky Rebeky

Druhá séria Love Islandu sa pomaly blíži do finále a tak niet divu, že sa vzťahy v jednotlivých pároch prehlbujú. Jeden nový vzťah medzi Luciou a Martinom sa sľubne vyvíja ďalej a vyzerá nádejne. Vzťah Davida a Natálie sa však rúti do záhuby pred očami všetkých divákov. Preto niet divu, že hlavnou témou dnešného dielu bola Davidova zrada a reakcie, ktoré vyvolala.

David vyznal Natálii lásku, ale to nič nemení na tom, že stále skrýva pravdu. Dúfajme, že jeho účinkovanie vo vile sa už blíži ku koncu a pri zajtrajšom stretnutí pri ohnisku ho diváci pošlú domov.

Situáciu s Davidovým podvodom objasnila jeho priateľka Rebeka, ktorá na neho čaká v Prahe. Na jej vyjadrenie sa môžete pozrieť tu. Rebeka objasnila aj znamenie, ktoré David stále opakoval. Pred kamerami bozkával svoje tetovanie na palci, ktoré malo znamenať, že Rebeku milujeme.

Love Island 2022 - 39. diel

Pokiaľ ste v dnešnom diele očakávali rozuzlenie kauzy “Davidov podvod”, tak ste sa nedočkali. Pri dnešnom stretnutí pri ohnisku sa Natália tvárila, že Davidovi všetko odpustila a on sa aj naďalej rozhodol nehovoriť pravdu.

Nakoniec mohli diváci sledovať výsledky diváckeho hlasovania o to, ktorý pár je najkompatibilnejší. V diváckom hlasovaní sa najnižšie umiestnila Sabina s Davom a pár musel opustiť súťaž. Dúfajme, že v ďalšom diele sa dozvieme výsledky diváckeho hlasovania o tom, či má David vilu kvôli podvodu opustiť, alebo nie.

Love Island Česko a Slovensko - 40. diel

Ďalší diel Love Islandu 2022 je za nami, Jacob s Tinou sa dostal na svoje prvé rande na parasailing (padák ťahaný člnom). Adrenalínový zážitok sa zmenil na romantiku, keď vyznal Jacob Tine lásku. Na súťažiacich čakala silent party, kedy tancovali so slúchadkami v ušiach.

Počas party sa dozvedeli, že na nich čaká večerný damping pri ohnisku. Všetci začali rozvíjať najrôznejšie teórie, koho by vyhodili, keby si museli vyberať medzi sebou.

Pri ohnisku sa súťažiaci dozvedeli hlavný dôvod stretnutia pri ohni a dampingu, a to je David a Natália, i to že diváci hlasovali. Diel sa skončil a my môžeme len dúfať, že zajtra poputuje David domov a vezme so sebou aj Natáliu.

Love Island 2 - 41. diel: Davida vyradili diváci v hlasovaní, Natália odišla tiež

Pri dnešnom ohnisku sa konečne rozhodlo, diváci v hlasovaní vyradili Davida. Natálie si mohla vybrať, či ostane sama vo vile, alebo pôjde tiež domov. Rozhodla sa svoju účasť v súťaži ukončiť a odísť s Davidom. Lúčenie s párom bolo veľmi emotívne, tentokrát však plakali hlavne chalani.

Súťažiacim sa čas vo vile kráti rýchlosťou blesku. Diváci sa môžu v najbližší desiatich dňoch tešiť na mnoho emotívnych dampingov a grand finále. Ak chcete ovplyvniť priebeh a finále Love Island 2022, nezabudnite hlasovať v aplikácii.

Love Island 2 - aktuálne páry vo vile

Páry vo vile - aktuálne
Zbyněk Sabina
Jacob Tina
Jakub Hanka
Kryštof Denisa
Martin Lucia

Love Island 2 - 42. diel

Posledný rekapitulačný diel druhej série Love Islandu je za nami. Výnimočne si moderátorka Zorka Hejdová si na rozhovory pozvala jednotlivé páry a preberala s nimi ich najzábavnejšie a najromantickejšie momenty. Takže diváci mohli vidieť zostrih rôznych momentov naprieč druhou sériou. Páry sú počas rozhovorov uvoľnené, tak ich môžu diváci vidieť aj z iného uhlu.

Love Island 2022 - 43. diel: Rodičia a príbuzní súťažiacich vo vile!

Súťažiaci sa naučili scény z filmov, ktoré potom zahrali pred ostatnými. Pri odpočívaní na gauči ich prekvapili rodičia Tiny. Uvoľnené stretnutie s Jacobom všetkých potešilo. Sabinu dohnalo stretnutie k slzám, hlavne kvôli tomu, že jej chýba rodina. Postupne prišli každému súťažiacemu príbuzní alebo kamaráti.

Dnešný diel ukázal súťažiacich z iného uhlu, spontánne stretnutia s príbuznými vykúzlilo všetkým úsmev aj slzy. Svojej sestry a maminky sa dočkala aj Sabina, ktorá sa tešila ako malé dieťa, podobne ako Denisa. Love island naberá na rýchlosti aj emóciách. Budúci týždeň čaká na divákov veľké finále.

Love Island cz/sk - 44. diel: Jacob a Tina opustili vilu

Ďalší diel Love Islandu vyprodukoval tehotných mužov. Chalani sa zobudili s tehotenskými bruškami a dievčatá sa chopili mužských rolí. Jediná Hanka sa zobudila tiež z bruchom kvôli tomu, že má Jakub narazené rebrá.

Potom čakala na chalanov a Hanku hra, v ktorej musel robiť drepy, zaviazať si šnúrky alebo preliezť prekážku. Najviac sa osvedčila tehotná Hanka, ktorá súťaž vyhrala.  Nakoniec museli súťažiaci svoje bábätká porodiť, vďaka simulátoru pôrodu si vyskúšali kontrakcie, ktoré prežívajú ženy pri pôrode.

Na záver sa museli súťažiaci presunúť k ohnisku, kde sa dozvedeli výsledky diváckeho hlasovania. Diváci rozhodli, že pár, ktorý vo svojom vzťahu urobil najmenší pokrok je TIna s Jacobom, tým pádom v súťaži skončili.

Love Island 2 - aktuálne páry vo vile

Páry vo vile - aktuálne
Zbyněk Sabina
Jakub Hanka
Kryštof Denisa
Martin Lucia

Love Island 2 - 45. diel

V ďalšom diele druhej série Love Island pribudli do vily noví obyvatelia - bábätká. Po absolvovaní tehotenstva a pôrodu, dostali súťažiaci na starosť robotické miminá, ktoré im svojim krikom spestrili pokojné dni vo vile.

Jednotlivé páry sa zhostili rolí rodičov dobre. Sabina sa zo svojej robotickej dcéry tešila asi najviac, a zapojila ju aj do cvičenia. Martin zas trénoval so synom Turbom pretekanie v kočíku. Obaja aj priznali, že by deti v budúcnosti chceli mať. Ku konci dostali chalani a Hanka ako odmenu za pôrod, drink na pláži.

Love Island cz/sk - 46. diel

Ďalší diel druhej série Love Island priniesol nočnú smenu s bábätkami a následne vyhlásenie výsledkov o najlepších rodičov, ktorými sa stali Lucia s Martinom a za odmenu dostali noc v hideaway. Po náročnej skúške rodičovstva dostali súťažiaci za odmenu posledné rande, ktoré absolvoval Zbyněk so Sabinou na romantickej prechádzke na koňoch. Ako druhý pár sa na rande vydal Jakub s Hankou, ktorí sa povozili v kabriolete a absolvovali večeru.

Veľké finále druhej série Love Islandu môžu diváci sledovať v nedeľu 13.11 o 20:00 h na Voyo a o 22:00 h na TV Doma. O víťazovi budú rozhodovať diváci hlasovaním v aplikácii Love Island, ktoré bude prebiehať 11.-12.11. Iba tri páry postúpia do finále, o vyradenie jedného z párov taktiež rozhodnú diváci a výsledok sa dozvieme v piatkovom 47. diele.

Love Island 2 - 47. diel

Predposledný diel Love Islandu priniesol trošku reflexie vo vzťahoch, ale aj zaujímavé postrehy súťažiacich o vzťahoch ostatných. Časť súťažiacich stále spochybňuje úmysly Hanky a neverí jej.

Na posledné rande sa dostal Kryštof s Denisou, ktorí si vychutnali šampanské na palube lode a následne skúsili adrenalínový fly boarding. Na úplne posledné rande druhej série sa vydal aj Martin s Luciou, na ktorých čakalo romantické posedenie na pláži pri západe slnka.

Na záver dostali súťažiaci správu, že sa majú presunúť k ohnisku, kde na nich čaká posledný damping. Diváci hlasovali o pár, ktorý chcú vidieť vo finále. Najmenej hlasov dostali Hanka s Jakubom, ktorí museli súťaž opustiť pred bránami finále. Už v nedeľu môžu diváci sledovať veľké finále druhej série Love Island, v ktorom uvidia tri páry - Martina s Luciou, Kryštofa s Denisou a Zbyňka so Sabinou.

Love Island 2022: Páry, ktoré idú do finále

Páry, ktoré idú do finále 2022
Zbyněk Sabina
Kryštof Denisa
Martin Lucia

Love Island 2 - 48. diel: Finále 2022, výsledky, víťazi - Kryštof a Denisa vyhrali

Posledný diel tohtoročného Love Islandu je za nami, veľkého finále sa zúčastnili tri páry - Zbyněk so Sabinou, Martin s Luciou a Kryštof s Denisou. Posledný večer vo vile sa niesol v pompéznom štýle, páry si prečítali dopisy, v ktorých si vyznali lásku. Dojemné momenty i úprimné slová zarezonovali každým párom.

Vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili aj rodiny všetkých súťažiacich. Ako prvý bol vyhlásený pár, ktorý skončil na treťom mieste a stal sa ním Martin s Luciou. Potom nasledovalo vyhlásenie víťaza tohtoročného Love Islandu, ktorým sa stali Kryštof s Denisou. Následne si Denisa vytiahla obálku s 2 miliónmi korún, ktoré si ale rozdelila s Kryštofom. Všetkým prajeme veľa šťastia a hlavne, nech sa majú radi aj po návrate domov.

Love Island: Slovensko, Austrália, UK

Love Island je pôvodne britská reality show, ktorá funguje od roku 2005 a jej prvé dve rady sa vysielali na ITV. V súčasnosti existuje 22 franchise, ktoré sa vysielali a vysielajú po celom svete, medzi nich patrí aj Love Island Česko a Slovensko, či Love Island Austrália.

Televízna show Love Island patrí medzi najpopulárnejšie televízne show v Británii, v roku 2020 bola v roku 2020 najsledovanejšou show publikom vo veku od 16-34 rokov. Avšak Love Island sprevádzajú od jeho počiatkov 4 samovraždy, čím sa stal Love Island kontroverzný a časť spoločnosti žiadala o zrušenie show.

Love Island cz/sk 2022

Ak hľadáte nenáročnú zábavu, s ktorou si vyplníte večery, tak vás Love Island uspokojí, vizuálne a esteticky vám budú ponúknuté krásni mladí ľudia a ich dokonalé telá, ktoré sa neboja ukázať, ba naopak.

Ak si však myslíte, že ich rozhovory uspokoja aj vašu myseľ, tak sa tejto show vyhnite. Súťažiaci uprednostňujú jednoduchú zábavu a v podstate aj jednoduché konverzácie, ktoré sú častokrát prepletené intrigami a manipuláciami. Ak milujete telenovely v reálnom živote, tak sa v Love Islande nájdete, možno bude medzi súťažiacimi nejaká drama queen, ktorá to okorení svojimi výstupmi.

Love Island 2021 Česko Slovensko - Vilém, Laura, Martin, Pítr, Gabriela, Aicha a víťazi

V prvej rade Love Island sa stretla partia výrazných súťažiacich, diváci svojimi hlasmi rozhodli o páre, ktorého nerozhodila ani jedna bombshell a zostali spolu až do konca. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek odišli domov spoločne a odniesli si aj výhru 75 000 eur. V súčasnosti je pár zasnúbený a plánujú spoločnú budúcnosť.

Ďalším výrazným párom je Gabriela a Pítr, ktorí sú veľmi aktívni na sociálnych sieťach, sú spolu doteraz a stali sa aj súčasťou Love Island 2, tentokrát však v úlohe tvorcov a nie súťažiacich. Gabriela spovedá v plážovom štúdiu účastníkov a Pítr sa stará o réžiu a sociálne siete.

Love Island Česko Slovensko Instagram a Facebook

Aktuality Love Island Česko a Slovensko 2 môžete nájsť na oficiálnych facebookových a instag účtoch TV Markíza, na oficiálnych účtoch Voyo. Existuje ešte fanpage, ktorú založili diváci a je k dispozícii ako na facebooku Love Island CZ SK - fanpage, tak aj na instagrame.

Love Island Česko Slovensko app - aplikácia

Televízna show prináša pre divákov mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžu hlasovať za najviac sympatický pár. V aplikácii sú k dispozícii bonusové videá, fotky, i najnovšie klebety. Môžete tu komentovať a zdieľať svoje názory. Aplikácia je dostupná na stiahnutie na Google Play tu a taktiež v App store.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Hlasujem za Davidka a Natálka sú úžasný a nech mi to víde spolu ale aj ostatných podporujem

Rada by som si pozrela ďalší diel Love Islandu

SÚVISIACE ČLÁNKY

Česko Slovensko má talent 2022 - súťažiaci, víťaz, porota a archív

Česko Slovensko má talent 2022 - súťažiaci, víťaz, porota a archív

Česko Slovensko má talent prichádza na obrazovky televízie JOJ so svojou v poradí 10. sériou. Tešiť sa môžete nielen na talentovaných...

Top romantické filmy

Najlepšie romantické filmy všetkých čias

Chcete si urobiť pohodový večer? Dávate prednosť ❤️ a romantike pred strieľačkami? Určite si prečítajte naše tipy na romantické filmy,...

LEGO MASTERS TV Markiza

Súťaž LEGO MASTERS na TV Markíza - súťažiaci a výsledky

Od júna prichádza na obrazovky televízie Markíza a Nova rodinná šou LEGO MASTERS, v ktorej bude súťažiť šesť dvojíc o titul najlepšieho...