Survivor: vysielanie, súťažiaci, kto vypadol

Už o pár dní odštartuje druhá séria úspešnej reality show Survivor Česko Slovensko. Kto sa zúčastní Survivor 2023 a aké budú pravidlá? Kedy sa bude vysielať? Všetky potrebné informácie nájdete v našom článku.

Survivor 2023 - Súťažiaci - Informácie
Pravidlá - Víťaz Survivor 2022

Survivor: vysielanie, súťažiaci, kto vypadol Foto: Facebook.com/tvnovaofficial

Hodnotenie TV show Survivor: 8/10

 • Rating: celosvetovo úspešná reality show
 • Koncept: ťažké podmienky pre súťažiacich a skúška charakterov

Survivor Česko Slovensko 2023 - Markíza online, archív, TV program, vysielanie, Voyo

Show Survivor sa po roku vracia na obrazovky televízie Nova a na streamovaciu platformu Voyo. Druhá séria obľúbenej show sa bude opäť natáčať na opustenom ostrove v Dominikánskej republike. Proti sebe sa postavia dva tímy, ktoré budú tvoriť známe osobnosti, ale aj neznámi súťažiaci z Česka a Slovenska.

Premiéra druhej série Survivor bude na videoportály Voyo.sk 25. januára 2023 a na obrazovkách TV Nova 1. februára 2023. Pre predplatiteľov Voyo je k dispozícii kompletný archív prvej série Survivor, rovnako to bude aj s druhou sériou. Druhá séria Survivor Česko Slovensko sa nebude vysielať na TV Markíze.

Vysielanie na voyo:

 • 1. a 2. diel sú už dostupné
 • 1. 2. 2023 - 3. diel
 • 2. 2. 2023 - 4. diel
 • 8. 2. 2023 - 5. diel
 • 9. 2. 2023 - 6. diel

Vysielanie na TV Nova:

 • 1. 2. 2023, 21:35 – (1. diel) – Survivor Česko & Slovensko
 • 2. 2. 2023, 21:15 – (2. diel) – Survivor Česko & Slovensko
 • 8. 2. 2023, 21:35 – (3. diel) – Survivor Česko & Slovensko
 • 9. 2. 2023, 21:40 – (4. diel) – Survivor Česko & Slovensko

Survivor Česko a Slovensko 2023 -  moderátor a súťažiaci, TV Markíza (účinkujúci druhá séria)

Survivor Česko Slovensko 2023 bude moderovať opäť Ondřej Novotný, ktorého diváci poznajú už z prvej série. Novotný je známy ako majiteľ promotérskej spoločnosti Oktagon MMA. Reality show Survivor by zúčastní 24 hráčov, ktorí budú umiestnení do dvoch kmeňov.

Poznáme už všetkých účastníkov druhej série Survivor, medzi ktorými je aj výherca TV show Farma 14Filip Jánoš alias Fifko, ale aj finalista prvej série Love Island - Petr Havránek, bojovníčka MMA Kateřina Klinderová a futbalista Petr Švancara. Súťažiaci budú rozdelení do dvoch kmeňov - Hrdinovia a Rebeli. Známe i neznáme osobnosti zažijú na opustenom ostrove hlad, bolesť, výzvy, nečakané zvraty. Ten najlepší si odnesie titul Survivor Česko a Slovensko a k tomu 100 000 eur.

Účastníci Survivor 2023
KMEŇ HRDINOVIA
Václav Matějovský 26 rokov, herec a moderátor
Petr Švancara 45 rokov, bývalý futbalový útočník
Filip Jánoš 26 rokov, youtuber a výherca show Farma 14
Petr Havránek 26 rokov, model a finalista show Love Island
Andrea Bezděková 27 rokov, Miss Českej republiky 2016
Kateřina Klinderová 30 rokov, MMA zápasníčka
Josef Kůrka 31 rokov, Muž roku 2016 a účastník show MasterChef
Karolína Krézlová 35 rokov, herečka a speváčka
Barbobra Mlejnková 31 rokov, hráčka pokeru
Soňa Sedláčková 43 rokov, majiteľka značky SOM
Martin Kulhánek 30 rokov, víťaz 1. série Love Islandu
Pavlína Sigmundová 23 rokov, študentka a herečka
KMEŇ REBELI
Ludmila Puldová 55 rokov, sprievodkyňa v turistickej agentúre
Tomáš Weimann 33 rokov, tréner skateboardingu
Žaneta Skružná 23 rokov, vizážistka
Adam Bůžek 22 rokov, osobný tréner
Hana Gelnarová 21 rokov, barmanka a influencerka
Jiří Hanousek 33 rokov, realitný maklér
Johana Fabišíková 29 rokov, tanečnica
Matěj Quitt 32 rokov, interiérový dizajnér
Tereza Schejbalová 22 rokov, profesionálna atlétka vyradená
Martin Konečný 45 rokov, technik
Barbora Krčálová 21 rokov, študentka práva a modelka
Kristian Kundrata 26 rokov, obchodný zástupca

1. a 2. diel Survivor Česko Slovensko 2023

Druhú sériu reality show Survivor otvoril dramatický príchod súťažiacich, kmeň Rebelov prišiel na lodi a kmeň Hrdinov naskákal do oceánu z vrtuľníkov. V prvom súboji o odmenu vyhral kmeň Rebelov oheň. Druhý tím Hrdinov si mohol so sebou zobrať na opustený ostrov dve veci a vybrali si hrniec a mačetu. Práve vďaka pokrievke z hrnca sa podarilo bývalému finalistovi Love Islandu Pítrovi založiť pre svoj kmeň oheň.

V druhom dieli tohtoročného Survivoru si zmerali tímy sily v súboji o imunitu a uspel tím Hrdinov. Do prvej kmeňovej rady sa tak dostal tím Rebelov a v dueli si zmerali sily dve ženy - Ludmila a Tereza. V súboji uspela Ludmila a Tereza musela súťaž opustiť.

Survivor Česko a Slovensko - 3. diel, noví súťažiaci Martin Kulhánek, Pavlína Sigmundová a ďalší

V treťom dieli prišli do Survivoru štyria noví súťažiaci, ku kmeňu Hrdinov sa pridal viťaz prvej série show Love Island, Martin Kulhánek. Kmeň sa rozrástol aj o herečku Pavlínu Sigmundovú. Do kmeňa Rebelov sa pridal obchodný zástupca z Banskej Bystrice, Kristian Kundrata a študentka práva Barbora Krčálová.

Survivor Slovensko 2023 online - informácie (Survivor sk aktuálne)

Formát televíznej show Survivor je franšíza, ktorá je úspešne produkovaná po celom svete. Koncept Survivor vytvoril v roku 1992 televízny producent Charlie Parsons pre britskú televíznu produkčnú spoločnosť Planet 24. Ako prvá vznikla v roku 1997 švédska verzia Survivoru s názvom Expedition Robinson.

Show sa odohráva na opustenom ostrove, kde je poslaná skupina účastníkov, ktorí sú úplne izolovaní od okolitého sveta. Súťažiaci si musia sami zaobstarať potravu, vodu, oheň a prístrešok. Hráči sú vyraďovaní z hry na takzvaných kmeňových radách v tajnej voľbe a v nasledujúcom dueli. Takto to funguje až do momentu, kedy v hre zostane posledných pár súťažiacich. Súťažiaci, ktorí z hry vypadli po zlúčení kmeňov, vyberú v hlasovaní víťaza, ktorý získa 100 000 eur.

Survivor druhá séria - pravidlá

Reality show Survivor 2023 má svoje pravidlá, ktoré sú unikátne pre českú a slovenskú verziu tejto show, ale aj pravidlá, ktoré sú vytvorené pre všetky franšízy show Survivor. Pravidlá sú stanovené tak, aby súťažiaci neublížili sebe alebo spoluhráčom a taktiež, aby nepodvádzali.

1. Tímová imunita

Na začiatku show budú súťažiaci rozdelení do dvoch tímov, teda kmeňov. Tímy budú proti sebe bojovať o tímovú imunitu. Neúspešný tím bude musieť vybrať dvoch svojich členov, ktorí sa proti sebe postavia v dueli, v ktorom sa rozhodne, kto z nich zostane a kto vypadne.

2. Individuálna imunita

Keď vypadne z tímov polovica súťažiacich, oba kmene sa spoja do jedného. Až do konca show sa bude súťažiť o individuálnu imunitu, ktorá víťazovi zaistí, že nemôže byť na kmeňovej rade vylúčený.

3. Skrytá imunita

Okrem imunít, ktoré sa dajú vyhrať v jednotlivých súťažiach, je možné nájsť symbol skrytej imunity. Hráč, ktorý ho nájde, môže skrytú imunitu použiť na kmeňovej rade. Skrytá imunita umožní hráčovi zrušenie hlasov od ostatných hráčov, ktorí hlasovali za jeho vylúčenie.

4. Vyraďovacie duely

Rozhodnutie, ktoré padne na kmeňovej rade nemusí znamenať definitívny koniec v súťaži. Kmeňová rada vyberie dvoch súťažiacich a tí budú proti sebe bojovať v dueli, v ktorom sa rozhodne, kto súťaž opustí.

5. Pravidlá, ktorých porušenie vedie k okamžitému vylúčeniu hráča

 • Je zakázané ponúkať podiel na hlavnej výhre.
 • Mimo výzvy je zakázané násilie medzi hráčmi.
 • Hráči sa musia riadiť zákonom štátu, z ktorého pochádzajú, aj v ktorom sa show natáča.
 • Lekársky tím môže rozhodnúť o ukončení účasti hráča, ktorý sa vážne zranil, alebo má iné vážne zdravotné komplikácie.

6. Ďalšie pravidlá

 • Súťažiaci nesmie na kmeňovej rade hlasovať za seba, odmietnuť hlasovať alebo na radu neprísť.
 • Súťažiaci musí ukázať na kameru za koho hlasuje.
 • Súťažiaci nesmie okradnúť druhý kmeň.

Survivor Česko Slovensko - kto vypadol, aktuálne výsledky, finále, víťaz 2023, Voyo čas

Druhá séria Survivor by sa mala vysielať až do mája 2023, podobne ako to bolo aj pri prvej sérii. V našom článku nájdete aktuálne informácie, ktoré budeme priebežne doplňovať. Informovať vás budeme aj o veľkom finále a víťazovi druhej série Survivor.

Survivor Česko Slovensko 2022 - víťaz

Prvá séria reality show Survivor trvala 68 dní a veľké finále sa konalo na začiatku mája. Do finále prvej série Survivor sa dostala Veve (Veronika Přikrylová) a Vláďa (Vladimír Čapek). O víťazovi rozhodli hráči, ktorí vypadli po spojení kmeňov a ako víťaza Survivor 2022 zvolili Vláďu, ktorý si odniesol výhru 100 000 eur.

Survivor Česko Slovensko 2022 - Je k dispozícii online zdarma?

Kompletný archív prvej série Survivor si môžu diváci pozrieť na Voyo, ktoré môžete vyskúšať na 7 dní zadarmo. Inak archív televíznej show Survivor nie je zadarmo k dispozícii. Podobne to bude aj s druhou sériou, ktorá aktuálne štartuje.

Survivor Česko Slovensko - casting a facebook

Na stránkach televízie Markíza sa môžete prihlásiť na casting do rôznych televíznych show ako Lego Masters, Love Island, či Survivor. Momentálne je casting do Survivor uzavretý. Nezúfajte, pravdepodobnosť, že sa bude natáčať aj tretia séria, je veľká! Všetky aktuálne informácie o druhej sérii Survivor nájdete na oficiálnej facebookovej stránke TV Markízy.

TOP horory! Najlepšie horory, ktoré vám nedovolia zaspať

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Blonde - Blondína film online na Netflixe 2022

Blonde (Blondína) 2022: Film o Marilyn Monroe na Netflixe online

Blonde, teda Blondínka, či Blondína je životopisný film o Marilyn Monroe z dielne Netflixu, ktorý nahliada na jej život z novej...

Oscar 2023 - nominácie, výsledky, história, sledovanie online

Oscary: nominácie, výsledky, história

95. ročník udeľovania Ceny Akadémie sa uskutoční 12. marca 2023, najlepšie filmy roku 2022 sa pobijú o filmových Oscarov a my budeme...

Monstrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera

Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera - seriál na Netflixe a film

Streamovacia platforma Netflix priniesla desaťdielny seriál s názvom Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera o kanibalovi a nekrofilovi z...