Horoskop na dnešný deň a na zajtra

Zaujíma vás horoskop vášho znamenia? Radi si necháte poradiť do čoho sa pustiť a čomu sa vyvarovať? Prečítajte si horoskopy ku všetkým znameniam na dnešný deň a zajtra.

BARAN - BÝK - BLÍŽENCI - RAK
LEV - PANNA -
VÁHY - ŠKORPIÓN
STRELEC - KOZOROŽEC - VODNÁR - RYBY

Horoskop - Zdroj Profimedia Foto: Profimedia

Horoskopy ku káve

O hľadanie súvislostí medzi hviezdami a ľudskými životmi, či veľkými dejinnými udalosťami sa snažia ľudia v astrológii pochopiť už od staroveku. Niektorí tomu veria viac, iní menej. Napísané boli stovky kníh o dobrý aj zlých vplyvoch hviezd a planét na ľudské osudy. Posaďte sa, dajte si dobrú kávičku a inšpirujte sa našim horoskopom.

Horoskop BARAN na dnešný deň a zajtra

Pokiaľ chcete robiť veľké rozhodnutia, všetko zvážte a prehodnoťte s kľudnou hlavou. Dostatok energie vám zaručí správne sa rozhodnúť, nejednajte však impulzívne a s hnevom. Zajtra sa všetko vyjasní a vy budete mať radosť z novej energie, ktorá k vám bude prúdiť.  Voľný večer by ste mali stráviť aktívne, skúste si pocvičiť, alebo sa aspoň prejsť a pozrieť sa na nočnú oblohu.

Horoskop BÝK na dnešný deň a zajtra

Už dlhšiu dobu cítite, že sa najviac zameriavate na prácu a chýba vám čas pre seba? Dnes je ideálny deň, aby ste si urobili radosť, zľavili zo svojho tempa a odpočinuli si. Naberiete energiu, ktorá vám tak chýba posledné dni.

Zajtra budete vidieť jasnejšie a jednoduchšie nové výzvy, ktoré vás čakajú v najbližších mesiacoch. Dajte svojmu telu priestor pre odpočinok a nenáročné aktivity, večer so stolnými hrami a dobrým vínom vám určite neuškodí.

Horoskop BLÍŽENCI na dnešný deň a zajtra

Hviezdy blížencom prajú, skúste dnes svoju energiu investovať do povinností a činností, ktoré ste dlho odkladali, je správny čas na dokončenie a uzavretie projektov, ale aj starých smútkov. Na konci dňa budete mať zo seba dobrý pocit a zajtra vás čaká pohodový deň s konštantnou energiou.

Mali by ste dať priestor ľuďom vo vašom okolí, aby vám povedali niečo, s čím dlho váhajú. Vaša otvorenosť a pokojná myseľ tomu môže zajtra pomôcť. Zajtra vyrazte do prírody, vyčistí sa vám hlava a dostanete dobré nápady, ktoré môžete zúročiť v najbližších týždňoch.

Horoskop RAK na dnešný deň a zajtra

Ľudia narodení v znamení raka by sa mali dnes vyhnúť konfliktov, snažte sa uzatvárať dohody a robiť kompromisy, inak by ste sa mohli dostať do dlhotrvajúcich sporov. Pokiaľ pociťujete únavu, mali by ste dať na svoje telo a dopriať mu regeneráciu. Skúste si dať ľahkú večeru ísť skôr spať, alebo si dopriať relaxačnú vaňu.

Pokiaľ už dlhšiu dobu premýšľate o investovaní, poraďte sa s odborníkom ma financie a neriskujte. Zistite, aké ste znamenie v čínskom horoskope podľa roku svojho narodenia, prečítať si viac aj o čínskom zverokruhu môžete v tomto článku.

Horoskop LEV na dnešný deň a zajtra

Konštelácia hviezd praje dnes všetkým ľuďom narodeným v znamení leva. Budete plný optimizmu a dobrej nálady, ktorú budete rozdávať všetkým naokolo. Neopustí vás ani pri riešení problémov, či konfrontácii názoru s opačným pohlavím.

Vaša sila a vytrvalosť je motiváciou pre ostatných či už v práci, alebo doma. Investujte čas do utužovania partnerského vzťahu, láska potrebuje aby ste sa o ňu cielene starali a prinášali aj do tohto vzťahu nápady a fantáziu.

Horoskop PANNA na dnešný deň a zajtra

Dnes by ste mali ubrať z plynu, idete v rýchlom tempe už niekoľko dní. Zdá sa, že by ste sa dnes mohli vyčerpať viac ako je zdravé. Všetci v znamení panny by dnes mali hľadať stabilitu a ukotvenie v príjemných rozhovoroch s blízkymi.

Je čas maškrtiť a nechať sa rozmaznávať od vášho partnera. Ak by vám chcel dnes niekto prihodiť svoju prácu, alebo na vás delegovať ďalšie povinnosti, mali by ste odmietnuť a radšej čas investovať do seba.

Horoskop VÁHY na dnešný deň a zajtra

Zdá sa vám, že sa už nejakú dobu pohybujete v kruhu? Nechajte dnes všetko plynúť, počúvajte svoje emócie a dajte na svoju intuíciu. Pokiaľ sa vás niekto snaží zastrašiť, postavte sa a povedzte nahlas, čo si myslíte a cítite. Dlho potlačované emócie by mali dostať priestor aby vyšli na povrch. Uvidíte, uľaví sa vám.

Budete na seba pyšní a môžete sa otvoriť novým ponukám, ktoré k vám prichádzajú. Verte svojej ceste a tomu čo robíte, pokiaľ cítite, že je to tak správne, tak si choďte za svojim. Ak však robíte niečo, s čím sa úplne nestotožňujete, skúste sa toho zbaviť, zbytočne vás to zaťažuje.

Horoskop ŠKORPIÓN na dnešný deň a zajtra

Dnes nemusíte byť ten najsilnejší a najmúdrejší v miestnosti, uvoľnite sa aspoň dnes a dajte pokoj svojim ambíciám aspoň na chvíľu. Venujte čas rodine a užite si spoločné chvíle pri utužovaní vzťahov.

Športovými aktivitami s vašimi blízkymi nič nepokazíte, naopak prinesú vám nové myšlienky a budete mať radosť s kvalitne stráveného času či už s partnerom, alebo deťmi. Dnes sa určite nepúšťajte do nových projektov a výziev, dajte tomu chvíľu čas.

Horoskop STRELEC na dnešný deň a zajtra

Dnes v sebe nájdete diplomata, podarí sa vám vyriešiť vyhrotené situácie s chladnou hlavou. Ak sa vám nezdá pracovné nasadenie niektorého kolegu, tak to s ním skúste prebrať. Je na to vhodný čas povedať svoj názor, avšak s rešpektom jeden k druhému.

Pokiaľ vás trápi niečo osobné, tiež je priaznivý čas to vyriešiť. Ľudia budú vnímaví k vášmu názoru a uvidia vo vás inšpiráciu. Dnes môžete naplno využiť svoje najpozitívnejšie povahové vlastnosti. Dávajte si pozor na neprajníkov, vyzerá to, že by z vás radi profitovali, aj keď to schovávajú.

Horoskop KOZOROŽEC na dnešný deň a zajtra

Všetci narodení v znamení kozorožca majú dnes potenciál využiť svoj deň naplno, ako v práci, tak aj v oblasti partnerských vzťahov a lásky. Budete mať dostatok energie na nové projekty. Ak už dlhšiu dobu pociťujete, že ste pripravení na nový vzťah, tak dnes sa poriadne poobzerajte okolo seba.

Váš budúci partner môže stáť hneď vedľa vás. Ak už svoju lásku máte, tak si dnes doprajte príjemný večer vo dvojici, venujte sa partnerovi. Určite vás večer strávený s vašou láskou nabije energiou.

Horoskop VODNÁR na dnešný deň a zajtra

Dnes sa vám oplatí byť samým sebou, vôbec sa neskúšajte pretvarovať, budete dnes profitovať zo svojej prirodzenej charizmy a inteligencie. Ak máte pred sebou náročnejší pracovný deň, nebojte sa pôsobiť prirodzene, veľmi sa vám to vyplatí, vaša osobnosť bude v skupine hnacím motorom, aj pre ostatných.

Váš názor na vec dnes bude veľmi podstatný pre posunutie sa v pracovnej oblasti dopredu. V oblasti lásky dnes hľadajte útočisko a objatie, pomôže vám to sa vnútorne utíšiť. Horoskop na ďalšie obdobie môžete nájsť tu.

Horoskop RYBY na dnešný deň a zajtra

Berte dnes ohľad na svoj zdravotný stav, ak ste nachladnutý, tak radšej zostaňte doma a preliečte sa. Zbytočné prepínanie síl by mohlo viesť k zbytočne dlhej rekonvalescencii. Radi by ste si naplánovali dovolenku, len to stále odkladáte?

Urobte tak ešte dnes, plánovanie vám zlepší náladu a budete sa mať na čo tešiť. Z dlhodobého hľadiska potrebujete zažiť nejaké dobrodružstvo, naplno precítiť emócie zo zážitku. Naplní vás to inšpiráciou a silou do ďalších mesiacov.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Co ma čaká na zajtra

Co ma čaká na zajtra

Co ma čaká na zajtra

SÚVISIACE ČLÁNKY

Waze navigácia v aute - Zdroj Profimedia

Waze navigácia - livemap a dopravná situácia

S aplikáciou Waze vás už neprekvapí žiadna kolóna, uzávierka či policajná kontrola. Majte nepretržitý prehľad o vždy aktuálnom dianí na...

Wordle, hra - Zdroj Profimedia

Wordle - kde si zahrať zábavnú hru po slovensky

Virálna hra so slovami, ktorá sa stala celosvetovým fenoménom. Poznáš Wordle?

Rok 2023 - rok zajaca, čínsky kalendár - Zdroj Profimedia

Čínsky horoskop pre všetky znamenia

Čínsky horoskop sa líši od západného v tom, že ku každému roku je priradené jedno z 12 zvieracích znamení, ktoré sa opakujú každých dvanásť...