Horoskop na dnešný deň a na zajtra

Zaujíma vás horoskop vášho znamenia? Radi si necháte poradiť do čoho sa môžete pustiť a čomu sa radšej vyhnúť? Ostaňte v obraze a prečítajte si horoskopy ku všetkým znameniam na dnešný deň a zajtra.

BARAN - BÝK - BLÍŽENCI - RAK
LEV - PANNA -
VÁHY - ŠKORPIÓN
STRELEC - KOZOROŽEC - VODNÁR - RYBY

Horoskop - Zdroj Profimedia Foto: Profimedia

Horoskopy ku káve

Ľudia sa už od staroveku snažia nájsť v astrológii súvislosti medzi hviezdami a ľudskými životmi, či veľkými dejinnými udalosťami. Niektorí tomu veria viac, iní menej. Napísané boli stovky kníh o dobrý aj zlých vplyvoch hviezd a planét na ľudské osudy. Posaďte sa, dajte si dobrú kávičku a inšpirujte sa našim horoskopom.

Horoskop BARAN na dnešný deň a zajtra

S príchodom leta sa vám otvárajú nové možnosti, ako v práci, tak aj vo vzťahu. Pokiaľ máte pocit, že sa dlhodobe neviete pohnúť z miesta, skúste sa zamerať na sebarozvoj. Určite si malé ciele a postupne ich naplňujte. Malo by sa vám dariť ako v práci, tak aj vo vzťahu. Ak sa však cítite bezradne, skúste sa objednať na psychoterapiu. Dozviete sa o seba viac a dobrý terapeut vám poskytne nový pohľad na vašu situáciu.

Horoskop BÝK na dnešný deň a zajtra

Vaša sexualita bude na vzostupe. Nebojte sa využiť váš šarm a chovať sa spontánne, hviezdy sú vám naklonené pri nadväzovaní nových známostí. Budete pociťovať potrebu viac športovať, dávajte si však pozor, aby ste to neprehnali. Ak pociťujete nutkanie zbaviť sa starých vecí, pustite sa smelo do veľkého upratovania. Váš domov sa prevzdušní a vy sa budete cítiť ľahšie.

Horoskop BLÍŽENCI na dnešný deň a zajtra

Ak ste v oblasti lásky trochu na pochybách, tak tomu dajte čas. Všetko sa vyjasní v najbližších dňoch. V našom článku si môžete prečítať horoskop pre vaše znamenia na celý mesiac máj.

Ľudia narodení v znamení Blížencov by si mali naplánovať svoj rozpočet až do konca roku. Vyhnete sa tak nepríjemným situáciám, kedy žijete od výplaty do výplaty a občas vám chýbajú financie.

Horoskop RAK na dnešný deň a zajtra

Ľudia narodení v znamení Raka by sa dnes mali vyhnúť konfliktom. Snažte sa uzatvárať dohody a robiť kompromisy, inak by ste sa mohli dostať do dlhotrvajúcich sporov. V oblasti zdravia by ste si mali na seba dávať pozor. Preto venujte dostatok času pravidelnému pohybu a podporte svoju imunitu vyššími dávkami vitamínu C.

Horoskop LEV na dnešný deň a zajtra

Ak pociťujete silné nutkanie po nezávislosti, tak ho využite vo svoj prospech. Zmena životného štýlu alebo aj vizáže vás posilní. Buďte však opatrní a nerobte urýchlené rozhodnutia v oblasti vzťahov. Zvážte všetky negatíva a pozitíva a vášmu rozhodovaniu dajte čas. Rýchle zmeny by ste mohli neskôr ľutovať.

sipka Zistite, aké ste znamenie v čínskom horoskope podľa roku svojho narodenia - prečítať si viac aj o čínskom zverokruhu môžete v tomto článku.

Horoskop PANNA na dnešný deň a zajtra

Ľudia narodení v znamení Panny by mali byť obozretní a nevstupovať bezhlavo do vzťahov. S novým partnerom by vás mali spájať aj spoločné záujmy a aktivity, nielen vzájomná príťažlivosť. Skúste od začiatku budovať vzťah na pevných základoch a pestovať spoločné koníčky. Ak ste v dlhodobom vzťahu, tak by ste nemali zabúdať na spontánnosť. Okoreňte si svoj sexuálny život a vyskúšajte niečo nové. Spoločné zážitky vás zblížia a posilnia váš vzťah.

Horoskop VÁHY na dnešný deň a zajtra

Zdá sa vám, že sa už nejakú dobu pohybujete v kruhu? Nechajte dnes všetko plynúť, počúvajte svoje emócie a dajte na svoju intuíciu. Pokiaľ sa vás niekto snaží zastrašiť, postavte sa a povedzte nahlas, čo si myslíte a cítite. Dlho potlačované emócie by mali dostať priestor aby vyšli na povrch. Uvidíte, uľaví sa vám.

V najbližšom období pôjdete za svojim cieľom s neobvyklým odhodlaním. Nebojte sa nových výziev, ani požiadať o zvýšenie platu. Ak vás už dlho láka podnikanie, tak sa do toho pustite!

Horoskop ŠKORPIÓN na dnešný deň a zajtra

Ľuďom narodeným v znamení Škorpióna sa bude meniť veľmi rýchlo nálada. Mali by ste svoje emócie viac ovládať a nejednať impulzívne, inak sa môžete dostať do konfliktov alebo raniť svojich blízkych. Viac času a energie by ste mali venovať starostlivosti o vaše telo.

Vyskúšajte sa s príchodom jari zamerať na častejší pobyt v prírode alebo sa povenovať behu, ktorý vám výborne prečistí hlavu. Začína obdobie rôznych bežeckých pretekov, ktoré sú vhodné aj pre začínajúcich bežcov.

Horoskop STRELEC na dnešný deň a zajtra

Vaše najbližšie dni ovplyvní Spln a Nov Mesiaca, ktorý majú silný emočný a zdravotný vplyv na väčšinu ľudí. V najbližších dňoch bude vhodný čas povedať svoj názor, avšak s rešpektom jeden voči k druhému. Keď ste nespokojní vo svojom vzťahu, zvážte, čo podniknete ďalej. Pokiaľ ste prehodnotili všetky možné varianty a nenašli východisko, občas je lepšie zo vzťahu odísť.

Horoskop KOZOROŽEC na dnešný deň a zajtra

Ste single? V najbližšom období sa vám bude v láske dariť. Práve ľudia narodení v znamení Kozorožca majú jedinečnú príležitosť nájsť si partnera a vybudovať s ním fungujúci vzťah. Váš budúci partner môže stáť hneď vedľa vás treba mať len oči otvorené.

Ak už svoju lásku máte, tak si dnes doprajte príjemný večer vo dvojici, venujte sa partnerovi. Určite vás večer strávený s vašou láskou nabije energiou. Dávajte si pozor na vyčítanie niektorých vecí partnerke či partnerovi, vášmu vzťahu to nepomôže, ba naopak.

Horoskop VODNÁR na dnešný deň a zajtra

V najbližšom období sa vám bude dariť v práci, ktorej budete venovať viac času ako normálne. Vaše snaženie a výkon ocenia aj vaši nadriadení. Pokiaľ už nejaký čas usilujete o povýšenie alebo zvýšenie platu, je ten správny čas zabrať a ukázať, čo vo vás je. Pri vašej snažení sa môžete stretnúť s neprajníkmi, preto si dávajte pozor! Doma sa stretnete s pochopením a podporou, avšak svojich blízkych nezanedbávajte.

sipka Horoskop na ďalšie obdobie môžete nájsť tu.

Horoskop RYBY na dnešný deň a zajtra

Ľudia narodení v znamení Ryby by mali myslieť na svoje zdravie a svojmu telu venovať dostatok starostlivosti a času. Skúste svoj čas rozumne rozdeliť medzi pre seba, svojho partnera, rodinu a prácu. Harmónia v každej oblasti vášho života ja dôležitá a prinesie vám dlhodobú spokojnosť vo vašom živote.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Co ma čaká na zajtra

SÚVISIACE ČLÁNKY

Waze navigácia v aute - Zdroj Profimedia

Waze navigácia - livemap a dopravná situácia

S aplikáciou Waze 📲 vás už neprekvapí žiadna kolóna, uzávierka či policajná kontrola. Majte nepretržitý prehľad o vždy aktuálnom dianí na...

Wordle, hra - Zdroj Profimedia

Wordle - kde si zahrať zábavnú hru po slovensky

Virálna hra so slovami, ktorá sa stala celosvetovým fenoménom. Poznáš Wordle?

Rok 2023 - rok zajaca, čínsky kalendár - Zdroj Profimedia

Čínsky horoskop pre všetky znamenia

Čínsky horoskop sa líši od západného v tom, že ku každému roku je priradené jedno z 12 zvieracích znamení, ktoré sa opakujú každých dvanásť...