Horoskop na dnešný deň a na zajtra

Zaujíma vás horoskop vášho znamenia? Radi si necháte poradiť do čoho sa môžete pustiť a čomu sa radšej vyhnúť? Ostaňte v obraze a prečítajte si horoskopy ku všetkým znameniam na dnešný deň a zajtra.

BARAN - BÝK - BLÍŽENCI - RAK
LEV - PANNA -
VÁHY - ŠKORPIÓN
STRELEC - KOZOROŽEC - VODNÁR - RYBY

Horoskop - Zdroj Profimedia Foto: Profimedia

Horoskopy ku káve

Ľudia sa už od staroveku snažia nájsť v astrológii súvislostí medzi hviezdami a ľudskými životmi, či veľkými dejinnými udalosťami. Niektorí tomu veria viac, iní menej. Napísané boli stovky kníh o dobrý aj zlých vplyvoch hviezd a planét na ľudské osudy. Posaďte sa, dajte si dobrú kávičku a inšpirujte sa našim horoskopom.

Horoskop BARAN na dnešný deň a zajtra

V nasledujúcich dňoch pocítite silný príliv novej energie. Vaša schopnosť organizácie a efektivita sa stane vašou silnou stránkou hlavne v práci. Dokážete rýchlo realizovať svoje nápady, bude sa vám dariť a vaše sebavedomie sa zdravo posilní. Dávajte si pozor na nachladnutie horných a dolných dýchacích ciest.

Horoskop BÝK na dnešný deň a zajtra

Vaša sexualita bude na vzostupe. Nebojte sa využiť váš šarm a chovať sa spontánne, hviezdy sú vám naklonené pri nadväzovaní nových známostí. Budete pociťovať potrebu viac športovať, dávajte si však pozor, aby ste to neprehnali. Ak pociťuje nutkanie zbaviť sa starých vecí, pustite sa smelo do veľkého upratovania. Váš domov sa prevzdušní a vy sa budete cítiť ľahšie.

Horoskop BLÍŽENCI na dnešný deň a zajtra

V nasledujúcich dňoch sa môžete cítiť rozladene, vaša nálada bude ako na horskej dráhe. Dávajte si pozor, aby ste sa pri presadzovaní svojho názoru nedostali do nepríjemného konfliktu. Ak pociťujete, že sa k vám vracajú nedoriešené problémy z minulosti, je na čase s tým niečo urobiť!

Ľudia narodení v znamení Blížencov by si mali naplánovať svoj rozpočet až do konca roku. Vyhnete sa tak nepríjemným situáciám, kedy žijete od výplaty do výplaty a občas vám chýbajú financie.

Horoskop RAK na dnešný deň a zajtra

Ľudia narodení v znamení raka by sa dnes mali vyhnúť konfliktom. Snažte sa uzatvárať dohody a robiť kompromisy, inak by ste sa mohli dostať do dlhotrvajúcich sporov. V oblasti zdravia by ste si mali na seba dávať pozor. Preto venujte dostatok času pravidelnému pohybu a podporte svoju imunitu vyššími dávkami vitamínu C.

Zistite, aké ste znamenie v čínskom horoskope podľa roku svojho narodenia - prečítať si viac aj o čínskom zverokruhu môžete v tomto článku.

Horoskop LEV na dnešný deň a zajtra

Ak pociťujete silné nutkanie po nezávislosti, tak ho využite vo svoj prospech. Zmena životného štýlu, nejaká zmena v práci, ale aj vizáže vás posilní. Buďte však opatrný a nerobte urýchlené rozhodnutia v oblasti vzťahov. Zvážte všetky negatíva a pozitíva a vášmu rozhodovaniu dajte čas. Rýchle zmeny by ste mohli neskôr ľutovať.

Horoskop PANNA na dnešný deň a zajtra

Dnes by ste mali ubrať z plynu, idete v rýchlom tempe už niekoľko dní. Zdá sa, že by ste sa dnes mohli vyčerpať viac ako je zdravé. Všetci v znamení Panny by dnes mali hľadať stabilitu a ukotvenie v príjemných rozhovoroch s blízkymi.

Je čas maškrtiť a nechať sa rozmaznávať od vášho partnera. Ak by vám chcel dnes niekto prihodiť svoju prácu, alebo na vás delegovať ďalšie povinnosti, mali by ste odmietnuť a radšej čas investovať do seba.

Horoskop VÁHY na dnešný deň a zajtra

Zdá sa vám, že sa už nejakú dobu pohybujete v kruhu? Nechajte dnes všetko plynúť, počúvajte svoje emócie a dajte na svoju intuíciu. Pokiaľ sa vás niekto snaží zastrašiť, postavte sa a povedzte nahlas, čo si myslíte a cítite. Dlho potlačované emócie by mali dostať priestor aby vyšli na povrch. Uvidíte, uľaví sa vám.

V najbližšom období pôjdete za svojim cieľom s neobvyklým odhodlaním. Nebojte sa nových výziev, ani požiadať o zvýšenie platu. Predsa len, vaša práca by mala byť adekvátne ocenená, no nie?

Horoskop ŠKORPIÓN na dnešný deň a zajtra

Ľuďom narodeným v znamení Škorpióna sa bude meniť veľmi rýchlo nálada. Mali by ste svoje emócie viac ovládať a nejednať impulzívne, inak sa môžete dostať do konfliktov alebo raniť svojich blízkych. Viac času a energie by ste mali venovať starostlivosti o vaše telo.

Vyskúšajte sa s príchodom jari zamerať na častejší pobyt v prírode alebo sa povenovať behu, ktorý vám výborne prečistí hlavu. Začína obdobie rôznych bežeckých pretekov, ktoré sú vhodné aj pre začínajúcich bežcov.

Horoskop STRELEC na dnešný deň a zajtra

Dnes v sebe nájdete diplomata. Podarí sa vám vyriešiť vyhrotené situácie s chladnou hlavou. Ak sa vám nezdá pracovné nasadenie niektorého kolegu, tak to s ním skúste prebrať. Je na to vhodný čas povedať svoj názor, avšak s rešpektom jeden voči k druhému. Keď ste nespokojný vo svojom vzťahu, zvážte, čo podniknete ďalej. Pokiaľ ste prehodnotili všetky možné varianty a nenašli východisko, občas je lepšie zo vzťahu odísť.

Horoskop KOZOROŽEC na dnešný deň a zajtra

Ste single? V najbližšom období sa vám bude v láske dariť. Práve ľudia narodení v znamení Kozorožca majú jedinečnú príležitosť nájsť si partnera a vybudovať s ním fungujúci vzťah. Váš budúci partner môže stáť hneď vedľa vás treba mať len oči otvorené.

Ak už svoju lásku máte, tak si dnes doprajte príjemný večer vo dvojici, venujte sa partnerovi. Určite vás večer strávený s vašou láskou nabije energiou. Dávajte si pozor na vyčítanie niektorých vecí partnerke či partnerovi, vášmu vzťahu to nepomôže, ba naopak.

Horoskop VODNÁR na dnešný deň a zajtra

V najbližšom období sa vám bude dariť v práci, ktorej budete venovať viac času ako normálne. Vaše snaženie a výkon ocenia aj vaši nadriadení. Pokiaľ už nejaký čas usilujete o povýšenie alebo zvýšenie platu, je ten správny čas zabrať a ukázať, čo vo vás je. Pri vašej snažení sa môžete stretnúť s neprajníkmi, preto si dávajte pozor! Doma sa stretnete s pochopením a podporou, avšak svojich blízkych nezanedbávajte.

Horoskop na ďalšie obdobie môžete nájsť tu.

Horoskop RYBY na dnešný deň a zajtra

Vaša túžba po sebavzdelávaní môže byť tak intenzívna, že by ste ju mali naplniť. Ak už dlhšiu dobu zvažujete nejaký kurz, tak sa do toho pustite! V rámci vzťahov by ste mali udržovať komunikáciu a záujem o vašich blízkych. Občas stačí častejšie zavolať a spýtať sa, ako sa dotyčnému darí. Uvidíte, ako sa vaše vzťahy vylepšia!

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Co ma čaká na zajtra

SÚVISIACE ČLÁNKY

Waze navigácia v aute - Zdroj Profimedia

Waze navigácia - livemap a dopravná situácia

S aplikáciou Waze 📲 vás už neprekvapí žiadna kolóna, uzávierka či policajná kontrola. Majte nepretržitý prehľad o vždy aktuálnom dianí na...

Wordle, hra - Zdroj Profimedia

Wordle - kde si zahrať zábavnú hru po slovensky

Virálna hra so slovami, ktorá sa stala celosvetovým fenoménom. Poznáš Wordle?

Rok 2023 - rok zajaca, čínsky kalendár - Zdroj Profimedia

Čínsky horoskop pre všetky znamenia

Čínsky horoskop sa líši od západného v tom, že ku každému roku je priradené jedno z 12 zvieracích znamení, ktoré sa opakujú každých dvanásť...