Pán profesor - herci, nová séria a archív TV Markíza

Televízia Markíza pripravuje 5. sériu obľúbeného seriálu Pán profesor s Tomášom Maštalírom v hlavnej úlohe. Pán profesor by sa mal na obrazovky Markízy vrátiť na jeseň tohto roku. Viac o novej sérii, hercoch a seriáli si prečítate v článku.

Informácie - 5. séria - Obsadenie

Pán profesor - nová séria, archív, herci Foto: Profimedia

Hodnotenie seriálu Pán profesor: 7/10

  • Žáner: zábavný rodinný seriál z prostredia gymnázia
  • Obsadenie: známe herecké hviezdy a vtipný scenár

sipka KLIKNI SEM a sleduj seriál Pán profesor na Voyo a získaj:

  • prístup k NAJ filmom a seriálom ZADARMO
  • sledovanie bez reklám

Pán profesor na TV Markíza - informácie, archív, TV program a Voyo

Pán profesor je obľúbený seriál z produkcie Markízy, ktorý má za sebou už štyri odvysielané série. V novembri 2022 skončila štvrtá séria a posledná 13. epizóda sa stala najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc. Nemecký seriál Der Lehrer z roku 2009 sa stal pre seriál Pán profesor predlohou.

V roku 2023 sa Pán profesor vráti na obrazovky TV Markíza s piatou sériou v poradí, ktorá by sa mala začať vysielať na jeseň. Diváci majú k dispozícii kompletný archív všetkých sérií Pána profesora na Voyo, podobne ako seriál Výnimočná Nikol alebo reality show Survivor.

Pán profesor
Žáner Rodinný komediálny seriál
Scenár

Peter Nagy

Jozef Koleják

Réžia

Matúš Libovič

Martin Kazimír

Počet sérií 4
Počet epizód 48
Dĺžka epizód 45 - 58 minút
Kamera Juraj Chlpík
Strih

Matej Beneš

Petra Hoťková

Vysielanie 2. marca 2020 - súčasnosť

Pán profesor - nová 5. séria

Sympatický a nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár, ktorého už od prvej série stvárňuje Tomáš Maštalír bude v piatej sérii čeliť novým výzvam. Jednou z nich bude jeho vlastné dieťatko a vzťah s kolegyňou Klaudiou (Gabriela Marcinková), ktorý bude vystavený ďalším skúškam. Prostredie a učiteľský zbor Gymnázia Staromestská prináša mnoho humorných situácií, ale aj problémov nielen medzi učiteľmi, ale aj študentami.

Pán profesor na TV Markíza - herci a tvorcovia

Seriál Pán profesor prináša v koprodukcii TV Markíza a Paprika Studios. Scenáristami všetkých štyroch sérií sú Peter Nagy a Jozef Koleják. O réžiu sa postarali Matúš Libovič a Martin Kazimír. V hlavných úlohách členov učiteľského zboru sa predstavili: Tomáš Maštalír ako Samuel “Samo” Vozár, učiteľ chémie, fyziky a telocviku a Gabriela Marcinková, ktorá si zahrala Klaudiu Belanskú, učiteľku slovenčiny a zástupkyňu riaditeľa.

Postavu riaditeľa gymnázia stvárnil Roman Luknár. Rolu Igora Smatanu, učiteľa matematiky a IT si zahral Peter Nádasdi. V rolách ďalších učiteľov a členov učiteľského zboru sa predstavili Samuel Trnka, Gabriela Dolná, Monika Čertezni, Petra Polnišová a ďalší. Nechýbajú ani zaujímavé vedľajšie postavy, ktoré si zahrala Zdena Studenková či Vojtěch Kotek, ako i mladí herci v úlohách študentov.

Tomáš Maštalír

Tomáš Maštalír patrí k najznámejším slovenským hercom a svoj herecký talent predviedol v mnohých seriáloch a filmoch. Naposledy zažiaril v markizáckom seriáli Klamstvo, ktorý zaznamenal u divákov veľký úspech a niektoré epizódy sa stali najsledovanejším programom dňa. V súčasnosti môžete Maštalíra vidieť aj v seriáli Dunaj k vašim službám.

sipkaKLIKNI SEM a sleduj seriál Pán profesor na Voyo a získaj:

  • prístup k NAJ filmom a seriálom ZADARMO
  • sledovanie bez reklám

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Výborný seriál, vtipné situácie, veľmi dobrí herci.
Každá epizóda rieši situácie bežné v školskom i rodinnom prostredí. Aj keď je robený s humorom a nadsádzkou, neuberá to na kvalite.
Veľmi sa teším na ďalšiu sériu...

SÚVISIACE ČLÁNKY

Iveta - seriál na TV JOJ: informácie, csfd, herci

Iveta - seriál na TV JOJ: informácie, ČSFD, herci

Nový seriál Iveta dosiahol historicky najvyššiu sledovanosť a prekonal hranicu milión divákov. Réžie osemdielnej minisérie sa chopil Jan...

Blonde - Blondína film online na Netflixe 2022

Blonde (Blondína) 2022: Film o Marilyn Monroe na Netflixe online

Blonde, teda Blondínka, či Blondína je životopisný film o Marilyn Monroe z dielne Netflixu, ktorý nahliada na jej život z novej perspektívy...

Farma 14 - TV Markíza 2022

Farma 14 na Markíze - 2022/2023, súťažiaci, archív

V septembri 2022 začala 14. séria televíznej show Farma, ktorú vysiela televízia Markíza. V úlohe moderátora sa prvýkrát predstaví Marek...