Uložto SK - filmy a pesničky zadarmo

Ak hľadáte spoľahlivý web, kde by ste sa mohli dostať k filmom a hudbe zadarmo, určite navštívte ulozto.sk. Aké služby web ponúka a čo si môžete na Ulozto stiahnuť? Všetko sa dozviete v našom článku.

Zadarmo - Filmy a hudba - Do mobilu - Bezpečnosť

Uložto SK - filmy a pesničky zadarmo Zdroj: Pixabay

Sú služby Ulož.to zadarmo?

Uložto je prístupné cloudové úložisko, odkiaľ môžete súbory sťahovať, ale aj ich sem nahrávať, či zdieľať. Služby sú zadarmo, avšak samotné nahrávanie a sťahovanie má obmedzenú rýchlosť a nemôžete sťahovať viac súborov naraz. Rýchlosť sťahovania je obmedzená na 300 kB/s.

Ak máte záujem o rýchlejšie sťahovanie, môžete si zakúpiť kredit, ktorý vám umožní rýchle sťahovanie a pri každom stiahnutí sa vám odčítajú dáta podľa množstva stiahnutia. Dobiť kredit na sťahovanie si môžete priamo na stránkach Uložto a platí vám 24 mesiacov od jeho zakúpenia.

Cenník dobitia kreditu

Počet GB a ceny
340 GB 38,99 €
150 GB 19,49 €
70 GB 9,99 €
40 GB 5,99 €
25 GB 3,99 €
10 GB 1,99 €

Sťahovanie filmov zdarma na Ulozto vďaka očkovaniu

Ulozto.sk sa snaží motivovať svojich používateľov aby sa dali očkovať proti ochoreniu COVID-19. Výmenou za nahranie platného QR kódu s očkovaním o posilňujúcej dávke ponúka 30 GB kreditu na rýchle sťahovanie filmov a hudby. Predtým, ako budete chcieť získať kredit z QR kódu, tak sa nezabudnite prihlásiť stránkach Uložto.

Ulozto.sk: filmy, hudbu, mp3, mp4, avi a knihy nájdete na Ulozto zadarmo

Hlavnou výhodou webu Uložto je široký výber filmov najrôznejších žánrov od Sci-fi, romantických komédií až po kriminálky a dokumenty. Nechýbajú ako absolútne filmové novinky, tak aj staré klasiky. Na svoje si prídu aj milovníci hudbu, pretože Uložto ponúka aj skvelý výber hudby na stiahnutie v kvalitných formátoch.

V hornej časti na hlavnej stránke ulozto.sk kliknite na ikonku Hľadať súbory. Otvorí sa vám stránka, kde máte rozdelené hľadanie do kategórií: Všetko, Video, Obrázky, Archívy, Audio, Dokumenty. Skúste zadať kľúčové slová, ktoré chcete vyhľadať a kliknite na Vyhľadať súbory. Uložto vám ponúkne súbory, z ktorých si môžete vybrať.

Ulozto vyhladavanie Zdroj: Screenshot/Ulozto.sk

Stiahnite si ulož.to do mobilu: pesničky, filmy, knihy zdarma na uloz to

Pokiaľ vás zaujíma možnosť sťahovať si filmy, knihy a pesničky priamo do svojho mobilu, alebo tabletu, tak vám Uložto ponúka aplikáciu určenú pre Android, ktorú si môžete stiahnuť tu. Aplikácia ponúka:

  1. Rýchly prístup na Ulož.to z mobilu alebo tabletu
  2. Jednoduché vyhľadávanie s možnosťou filtrovania
  3. Stiahnutie súborov neobmedzenou rýchlosťou
  4. Podporuje sťahovanie viacerých súborov naraz

Preskúmajte aj iné možnosti sledovania filmov a seriálov v tomto článku.

Knihy zdarma sťahujte na ulozto.cz

Uložto.cz je českou verziou webu ulozto.sk, kde môžete rovnako sťahovať knihy, filmy ale aj hudbu zadarmo. Nájdete tu veľký výber kníh v rôznych formátoch, či už na čítačku, do telefónu, alebo tabletu. Pokiaľ vás zaujímajú knihy v cudzích jazykoch, tak vyhľadávajte názov knihy v jazyku, v ktorom chcete knihu nájsť, to isté platí aj pre filmy.

Alternatívou Uložto je stahuj.sk zadarmo

Hľadáte nejaký konkrétny film, ktorý sa vám nepodarilo nájsť na stránkach Uložto? Vyskúšajte iné weby, ktoré ponúkajú podobné služby ako Ulozto, napríklad na webe stahuj.sk nájdete tiež skvelý výber rôznych filmov, seriálov ale aj hudby, ktorá by vás mohla zaujímať. Ďalšie tipy, kde sťahovať filmy zadarmo nájdete tu.

Uložto.sk: dbajte na bezpečnosť

Ak chcete využívať cloudové služby Uložto, dávajte si pozor na to, čo na stránky ukladáte a kto bude mať k vašim súborom prístup.

Na ulozto.sk môžete nastaviť dostupnosť vašich súbor:

  1. Pre verejnosť: súbor je dostupný pre všetkých, je verejný, dá sa nájsť cez vyhľadávanie, alebo odkaz.
  2. Cez odkaz: tento typ súboru nenájdete vo vyhľadávaní, ale dostane sa k nemu každý, kto má odkaz na zdieľanie.
  3. Len pre mňa: tento typ súboru je určený len pre vás a uvidíte ho len vy po prihlásení k vášmu účtu.

Pokiaľ chcete na Uložto nahrať vaše súkromné rodinné fotky, tak vám odporúčame, aby ste tak urobili vždy až po prihlásení z vášho súkromného účtu a nikdy nenahrávali žiadne súbory, ktoré sú pre vás dôležité, alebo by mohli byť niekým zneužité pod anonymným používateľom. Uložto.sk je bez sporu dobrou službou, ktorá má plno výhod, vždy však dbajte na svoje súkromie a bezpečnosť vašich súborov a chráňte ich pred zneužitím.

sipkaSledujte vaše obľúbené filmy a seriály online a zadarmo. Viac informácií nájdete TU.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťKomentáre

Fjdjsjsdjdjfhdjs

SÚVISIACE ČLÁNKY

Gmail, prihlásenie (registrácia) - Zdroj Profimedia

Gmail - prihlásenie na Google email

Hľadáte emailovú službu, ktorá by bola zadarmo a splnila by vaše očakávania? Spoločnosť Google je zárukou kvality a ponúka e-mailovú službu...

diaľnicna-znamka.jpg

Prehľadné informácie o slovenskej diaľničnej známke

Hľadáte aktuálny prehľad poplatkov a cien za slovenské diaľničné známky? V článku nájdete informácie o platených úsekoch, eznámke a cenách...

Orient Express vlak

Vlak Orient Express – trasa a koľko stojí

Orient Express (tiež Orient-Express) je celosvetovo známy luxusný vlak, ktorý od 19. storočia spájal západnú Európu a Balkán, jeho...