Seriál Iveta na Voyo - nová séria štartuje!

Druhá séria seriálu Iveta o speváckej hviezde Ivete Bartošovej bude mať premiéru 5. mája na streamovacej platforme Voyo. Koľko bude mať epizód? A aké bude obsadenie seriálu? Pozrite sa na trailer a prečítajte si viac o deji, hercoch a prípravách seriálu.

Iveta - premiéra 2.série
1.diel - 2.diel - 3.diel
Trailer - Obsadenie

Seriál Iveta na Voyo 2023 Foto: Profimedia

Hodnotenie 2.série seriálu Iveta: 7,5/10

  • Informácie: miniséria obsahuje 3 epizódy po 60 minút
  • Premiéra: 5. mája 2023 na Voyo

sipka Sledujte premiéru druhej série seriálu Iveta na Voyo!

Druhá séria seriálu Iveta štartuje na Voyo (miniséria online a archív na Voyo)

Úspešný seriál s názvom Iveta odštartoval premiérou 1. série na jar 2022. Druhá séria bude mať tri diely a odštartuje na Voyo 5. mája 2023. Za scenármi a réžiou prvej aj druhej série stojí režisér Michal Samir a seriál vznikol v produkcii Voyo Originál.

Druhá séria sa odohráva v 90. rokoch, kedy je speváčka Iveta Bartošová na vrchole svojej kariéry a vyhráva cenu Zlatého slávika. Jej partnerom je hudobník a textár Ladislav Štaidl, s ktorým má syna Artura. Ako skĺbila Bartošová materstvo so svojou kariérou? A ako jej do života začne zasahovať bulvár si môžete pozrieť už v prvom diele seriálu Iveta.

Režisér Samir sa vyjadril pre TN.cz k druhej sérii Ivety takto: „Prvá séria bola o túžbe po sláve. Druhá je o túžbe po láske a uznaní. A o tom, na čom skutočne záleží. Táto miniséria je oproti tej prvej iná. Je to zlato, Iveta prežíva kariérny vzostup až na úplný vrchol, ale zároveň sa venujeme aj jej pádom.

Seriál Iveta na Voyo - 2. séria, príbeh a počet dielov

Druhá séria Ivety má tri epizódy a každá bude mať okolo jednej hodiny:

1. diel seriálu Iveta - Smím dál

V prvom diele druhej série sa bude príbeh Ivety odohrávať v období po Zamatovej revolúcii. Iveta Bartošová dosiahla vrchol svojej kariéry, niekoľkokrát vyhrala v ankete Zlatý Slávik. Bartošová sa pred časom musela vyrovnať so stratou svojho partnera Petra Sepešiho a teraz sa dozvedá o tom, že počas ich vzťahu splodil dieťa s inou ženou.

2. diel seriálu Iveta - Já se vrátím

Speváčka Iveta Bartošová si prvýkrát zahrá vo filme Svadba upírov. Počas natáčania má pomer s hercom, ktorého poznala pri natáčaní. Jej partner Ladislav Štaidl sa to dozvie, Bartošovú opustí a odíde do USA. Nasleduje drsná skúsenosť s bulvárnymi médiami.

3. diel seriálu Iveta - Na tom záleží

Iveta má so svojim manželom Ladislavom Štaidlom vytúženého syna Artura. Naplno sa venuje materským povinnostiam a dáva si pauzu s koncertami. Skoro sa však dozvedá, že Karel Svoboda hľadá speváčku do muzikálu Dracula. Bartošová by sa chcela vrátiť a zase spievať, jej manžel je však proti. Ako to dopadne sa dozviete v poslednom diele minisérie Iveta.

sipka Sledujte všetky diely seriálu Iveta na Voyo!

Seriál Iveta na Voyo 2023 - trailer (film o Ivete Bartošovej)

Pozrite si upútavku na novú sériu seriálu Iveta, ktorú prinieslo Voyo.

Seriál Iveta na Voyo - herci, obsadenie a postavy

Druhá séria trojdielnej minisérie sa natáčala od 6. októbra do 13. novembra 2022 a hlavnej úlohy Ivety Bartošovej sa zhostila opäť Anna Fialová. V seriáli môžete vidieť ďalších skvelých hercov ako Votěcha Vodochodského, Ondřeja Gregora Brzobohatého, či Elišku Křenkovú a Miroslava Hanuša. V tabuľke nájdete prehľad všetkých hercov a postáv.

Obsadenie seriálu Iveta - 1. a 2. séria
Herci Postavy
Anna Fialová Iveta Bartošová
Vojtěch Vodochodský Petr Sepeši
Ondřej Gregor Brzobohatý Ladislav Štaidl
Eliška Křenková Ivana Bartošová
Miroslav Hanuš Karel Bartoš
Alena Mihulová Svatava Bartošová
David Prachař Josef Rychtář
Ondřej Ruml Karel Gott
Saša Rašilov Karel Svoboda
Oskar Hes Rudolf Hrušínský najmladší
Igor Chmela producent Vlasta Krejza
Jan Vondráček domovník Kraus
Jana Boušková zbormajsterka Štěpničková
Robert Mikluš profesor Evžen Dubecký
Marta Dancingerová Věra, milenka Petra
Mia Petráňová Iveta Bartošová (vo veku 10 rokov)
Terezie Holá Ivana Bartošová (vo veku 10 rokov)
Ivan Shvedoff Ivan Karevaev
Miroslav Hruška Pavel Fojtek
Daniel Kadlec Karel Bláha
Patricie Pagáčová Anežka Bláhová

Seriál Iveta na Voyo - recenzie a hodnotenie na ČSFD

Prvá séria Ivety má na Česko-Slovenskej filmovej databáze hodnotenie 62 %. Po premiére prvého dielu má druhá séria Ivety hodnotenie na ČSFD 64%. Aj vy môžete pridať svoj názor do komentárov, alebo dať filmu hodnotenie na stránkach ČSFD.cz

sipka Sledujte premiéru druhej série seriálu Iveta na Voyo!

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Český lev 2023

Český lev - informácie, nominovaní a víťazi

V susednom Česku sa tento rok udeľujú filmové ceny Český lev už 30.-krát. O výber víťazov Českého 🦁 sa stará Česká filmová a televízna...

Iveta - seriál na TV JOJ: informácie, csfd, herci

Iveta - seriál na TV JOJ: informácie, ČSFD, herci

Nový seriál Iveta dosiahol historicky najvyššiu sledovanosť a prekonal hranicu milión divákov. Réžie osemdielnej minisérie sa chopil Jan...

rua-pre-nevestu-2-2024-na-tv-markiza.jpg

Druhá séria show Ruža pre nevestu sa vracia na Markízu

Na televízii Markíza odštartovala druhá séria show Ruža pre nevestu. O nového ženícha Radka Urbanyaka sa pobije 18 súťažiacich.