Relácia Na nože - online na Voyo, archív a nová séria

Sledujte druhú sériu populárnej gastronomickej show Na nože! Show môžete pozerať každú stredu vo večerných hodinách na obrazovkách Televízie Markíza, alebo v predstihu na Voyo. Viac o formáte, show, šéfkuchárovi a nových dieloch sa dozviete nižšie.

relacia-na-noze-online-na-voyo-archiv-a-nova-seria.jpg Foto: Archív Voyo

2.séria online
Všetky diely
1.diel Motorest na Hôrke
2.diel The Bank
3. diel Piti Piti Pa
Program, archív a ukážka

Hodnotenie relácie Na nože: 7/10

  • Žáner: Reality show
  • Informácie: Slovensko, 2023, cca 60 minút

sipka Sledujte novú sériu relácie Na nože!

Relácia Na nože - 2. séria online na Voyo, aj na Markíze

Na nože je slovenská televízna gastronomická show, ktorá vychádza z britského formátu Ramsay's Kitchen Nightmares. Povodný britský formát moderoval populárny šéfkuchár a držiteľ 16 Michelinských hviezd Gordon Ramsay. V Českej republike bol tento formát vysielaný pod názvom Ano, šéfe! a spopularizoval ju šéfkuchár Zdeněk Pohlreich.

Slovenskú reláciu Na nože moderuje šéfkuchár Martin Novák, ktorý šéfuje dvom reštauráciám na pezinskom zámku a v roku 2022 sa umiestnil na druhom mieste v súťaži Best Chefs. Reláciu môžete sledovať každú stredu o 20:30 h na televízii Markíza alebo s predstihom na streamovacej platforme Voyo.

Relácia Na nože
Žáner reality show
Série 2
Počet epizód 16
Dĺžka epizódy cca 70minút
Moderátor Martin Novák
Réžia Dušan Domanský
Producent

Jana Lamošová

Martin Šulc

Strih

Tono Fabian

Filip Hanko

Produkčná spoločnosť Studio Ramsay Global

Na nože - 2. séria, o čom je relácia a všetky diely

Druhá séria relácie Na nože bude mať rovnako prvá séria 8 epizód. V každej časti sa predstaví jeden podnik - reštaurácia, motorest alebo penzión. Majiteľ prihlásil daný podnik do relácie sám, šéfkuchár Novák následne príde na návštevu.

Potom si nechá naservírovať jedlo, skontroluje pracovné podmienky. Neskôr navrhne zmeny, ktoré by v reštaurácii mali urobiť. Následne sa do reštaurácie vráti po mesiaci a zhodnotí, či si vzal majiteľ podniku jeho rady k srdcu a aplikovali ich do praxe.

1. diel relácie Na nože - Motorest na Hôrke

V prvej časti druhej série gastronomickej relácie Na nože sa predstavil Motorest na Hôrke. Šéfkuchár Novák bol z ponúknutého obedového menu a hygienických podmienok reštaurácie doslova vydesený.

Následne zostavil pre reštauráciu nové menu a zadovážil pre reštauráciu nové spotrebiče a vybavenie do kuchyne. Dokonca sa s majiteľkou zhodli na zmene mena a reštaurácia teraz nesie názov U mamy.

Po mesačnej kontrole bol šéfkuchár spokojný ako s čistotou na pracovisku, tak hlavne s chutným obedovým menu. Reštaurácia si po zavedení zmien vyslúžila od šéfkuchára vyznamenania v podobe 3 nožov, teda hviezdičiek.

2. diel relácie Na nože - The Bank

V ďalšej epizóde navštívil šéfkuchár Novák reštauráciu The Bank, kde ho nepobúrilo len dlhé čakanie na jedlo...

3. diel relácie Na nože - Piti Piti Pa

Tretí diel relácie Na nože môžete sledovať už túto stredu na o 20:30 h na Markíze. Tentokrát sa vydá šéfkuchár Novák do reštaurácie Piti Piti Pa v Košiciach.

sipka KLIKNI SEM a sleduj všetky epizódy relácie Na nože BEZ REKLÁM!

Na nože - 2. séria
Epizóda Názov podniku Premiéra
1. Motorest na Hôrke 6. september 2023
2. The Bank 13. september 2023
3. Piti Piti Pa
20. september 2023
4. Bude doplnené 4. október 2023
5. Bude doplnené 11. október 2023
6. Bude doplnené 18. október 2023
7. Bude doplnené 25. október 2023
8. Bude doplnené 1. november 2023

Relácia Na nože - program a archív na TV Markíza, ukážka

Sledujte reláciu Na nože každú stredu od 20:30 h od 6. septembra až do 1. novembra 2023. Kompletný archív Na nože nájdete na streamovacej platforme Voyo.

sipka Sledujte novú sériu relácie Na nože!

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Avokádo

5 najlepších receptov z avokáda

Avokádo 🥑 je superpotravinou, ktorá pomáha schudnúť, zasýtiť sa bez výčitiek a udržuje vaše telo v zdravej forme. Čo si môžete z avokáda...

polievka misky

Ako pripraviť kurací, hovädzí, zeleninový vývar a polievku?

Vývar, či zeleninový, kurací alebo hovädzí patrí medzi overené klasiky, ktoré sa podávajú ako prvý chod. Ako sa správny vývar alebo...

mozne-je-vsetko-online-na-voyo-a-tv-markiza.jpg

Televízia Markíza uvedie novú show Možné je všetko!

Televízia Markíza prináša na svoje obrazovky úplne novú show s názvom Možné je všetko! Diváci sa môžu tešiť na zaručenú dávku zábavy a...