Najviac výherné stieracie žreby a pravdepodobnosť výhry

Online stieracie žreby – REGISTRÁCIA ZDARMA

Najlepšie online žreby od Tiposu - Vysoká hra

Maximálna výhra až 200 000 €

ZOTRI TU
Najlepšie online žreby od Fortuny - Zlatá výhra

Maximálna výhra až 55 000 €

ZOTRI TU
Najlepšie online žreby od Tiposu - Prase v žite

Maximálna výhra až 5 000 €

ZOTRI TU
18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Stieracie žreby dnes nájdete nielen v klasickej fyzickej podobe, ale majú už aj svoju online verziu. Či už dáte prednosť jednému, alebo druhému typu, vašim cieľom je nájsť na stieracom žrebe výhru. Zaujímalo nás teda, ktoré sú najviac výherné žreby, a tiež sme sa pozreli na to, či je možné presvietenie žrebu.

Najlepšie stieracie žreby
Najvýhernejšie žreby na Slovensku
Ako zistiť, čo je pod stieracím žrebom

Fortuna žreby Foto: Fortuna

Stieracie žreby – pravdepodobnosť výhry a princíp fungovania

Predpokladáme, že ste už niekedy v rukách mali stierací žreb a s malou dušičkou ste pri stieraní dúfali vo výhru. No a je dosť možné aj to, že sa na vás viac či menej usmialo šťastie a vy ste nejakú tú výhru získali. V takom prípade teda princíp fungovania stieracích žrebov dobre poznáte.

Ak vám však nie je úplne jasné, ako je to s pravdepodnosťou výhry a ktoré žreby vyhrávajú, všetko vám objasníme. Funguje to tak, že každá spoločnosť vydáva určitý vopred stanovený počet stieracích žrebov daného druhu. No a medzi nimi je vždy vopred určený počet výherných žrebov.

Na základe toho, aký je pomer medzi vydanými žrebmi a výhernými žrebmi, vieme povedať, aká je pravdepodobnosť výhry. Tá sa môže pri niektorých žreboch pohybovať okolo hodnoty 1:3, čo znamená, že každý tretí kúpený žreb je výherný. Sú však aj žreby s nižšou pravdepodobnosťou výhry, ktorá môže byť aj 1:4. Vtedy je v obehu 25 % žrebov ukrývajúcich nejakú výhru.

Do výherných žrebov sa počítajú aj tie, ktoré ukrývajú najnižšiu možnú výhru. Tá môže predstavovať sumu 50 centov či jedno euro. Najvyššie výhry sa však môžu vyšplhať na veľmi atraktívne cifry a neraz je to aj niekoľko desiatok tisíc eur. Ktoré sú najlepšie výherné žreby na Slovensku?

NAJLEPŠIE ONLINE STIERACIE ŽREBY:
Vysoká hra Maximálna výhra 200 000 € STIERAJ TERAZ
Maxi Čierna perla Maximálna výhra 200 000 € STIERAJ TERAZ
Veľká Zlatá podkova Maximálna výhra 100 000 € STIERAJ TERAZ
Zlatá výhra Maximálna výhra 55 000 € STIERAJ TERAZ
Šťastná sedmička Maximálna výhra 50 000 € STIERAJ TERAZ
Vegas Maximálna výhra 40 000 € STIERAJ TERAZ
Rýchle výhry Maximálna výhra 30 000 € STIERAJ TERAZ
Super Prasa v žite Maximálna výhra 10 000 € STIERAJ TERAZ
18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Najlepšie stieracie žreby – ktoré sú najviac výherné?

Stieracie žreby má vo svojej ponuke viacero stávkových kancelárií – nájdete ich vo Fortune, Niké a Tipos. Fortuna ponúka stieracie žreby len v elektronickej podobe, no a Niké a Tipos prinášajú jednak klasické fyzické žreby, a jednak elektronické žreby. Ponuka žrebov v každej spoločnosti je pritom pomerne pestrá a kúpiť si viete lacné žreby do jedného eura, ale aj žreby za 10 eur a viac.

Ak vás zaujíma, ktoré sú tie najvýhernejšie žreby, v nasledujúcich riadkoch máme pre vás niekoľko tipov. Sledovali sme pri nich pravdepodobnosť výhry, ale zaujímalo nás aj to, s ktorými žrebmi môžete vyhrať najviac peňazí.

sipka Neprehliadnite: Čo sú to free spiny a prečo sú tak obľúbeným bonusom?

Najvýhernejšie žreby na Slovensku a losy s garantovanou výhrou

Pri stieracích žreboch môžete vyhrať rôzne sumy od pár eur až po niekoľko sto tisíc eur. Ak hľadáte losy s garantovanou výhrou, nepotešíme vás, pretože nič také u nás nezoženiete. Znamenalo by to totiž, že výhra sa ukrýva na každom jednom žrebe a pravdepodobnosť výhry by teda bola 1:1.

V skutočnosti sa pravdepodobnosť výhry pri najvýhernejších žreboch pohybuje okolo hodnoty 1:2. Aktuálne patrí medzi losy s najvyššou šancou na výhru žreb Poklady kapitána Geco od Niké. Pri ňom je výhernosť 1:1,995, teda zhruba 50 % losov v obehu je výherných.

Z obľúbených žrebov môžeme spomenúť ešte žreby tzv. vianočnej lotérie, ktoré vždy pred Vianocami prinášajú všetky stávkové kancelárie.

Najvýhernejšie žreby vo Fortune

Fortuna má vo svojej ponuke len elektronické stieracie žreby, ktoré prinášajú možnosť vyhrať rôzne sumy. Najvýhernejším žrebom vo Fortune je los Rýchle výhry a môžete s ním vyhrať sumu až 30 000 eur. Výherných je približne 46 % týchto žrebov.

Najviac však vo Fortune môžete vyhrať so žrebom Zlatá výhra, ktorý prináša hlavnú výhru 55 000 eur. Aj výhernosť tohto žrebu je celkom pekných 45,66 %. Pri oboch spomenutých žreboch je výherná menšia polovica vydaných kúskov.

Dodáme, že na to, aby ste si mohli kúpiť elektronický online žreb vo Fortune, je nutné mať tu svoj hráčsky účet. Jeho vytvorenie vám zaberie len pár minút a ako nový hráč sa môžete tešiť zo vstupného bonusu.

FORTUNA - založte si účet vo Fortune

Zotri online žreb Fortuna

Stieraj online žreby od Fortuny

Založte si účet vo Fortune a užite si zábavu s online výhernými žrebmi. Získajte s registráciou aj vstupný bonus.

KLIKNI TU A STIERAJ ŽREBY ONLINE

Najlepšie stieracie žreby Niké

Už sme spomenuli, že jednoznačne najvýhernejším žrebom celkovo je Niké žreb Poklady kapitána Geco. Približne polovica z týchto žrebov prináša výhru, no a maximálne viete vyhrať 20 000 eur.

V ponuke žrebov Niké však nájdete také, ktoré prinášajú oveľa vyššie výhry. Do pozornosti dávame klasický fyzický žreb Deluxe 30 s hlavnou výhrou až 333 333 eur alebo žreb Klenotnica s hlavnou výhrou 200 000 eur.

Ak dávate prednosť žrebom v elektronickej podobe, najvyššiu výhru vám v Niké prinášajú kúsky Zlatá 7 a Millionaires Club s hlavnou výhrou 100 000 eur. Podobne, ako vo Fortune, aj v Niké si môžete elektronické žreby kúpiť len v prípade, že tu máte svoj hráčsky účet. Aj v Niké na vás po registrácii čaká bonus pre nových hráčov.

Tipos žreby, ktoré vyhrávajú najviac

Tipos ponúka fyzické aj elektronické stieracie žreby, tzv. eŽreby. K najvýhernejším žrebom v Tipose patrí napríklad Super Renta s pravdepodobnosťou výhry 1:3,54 a hlavnou výhrou 122 000 eur. Spomenieme ešte Extrémnu šancu s výhernosťou 1:3,42 a výhrou až 220 000 eur.

V prípade, že sa rozhodnete stierať e-Žreby, vedzte, že je nutné byť v Tipose zaregistrovaný.

sipka Neprehliadnite: Aký poplatok za hazardné hry zaplatíte v slovenských bankách?

Ako zistiť, čo je pod stieracím žrebom (presvietenie žrebu)

V súvislosti s výhernými žrebmi môžete natrafiť na rôzne rady, ako zistiť, čo je pod stieracím žrebom. Je asi prirodzené, že väčšina ľudí sa chce dozvedieť, ako vyhrať peniaze na žreboch a prilepšiť si tak neraz o peknú cifru.

Pravda je taká, že žiadne reálne fungujúce tipy a triky na to, ako na stieracích žreboch vyhrať, nenájdete. Podobne, ako pri výhre jackpotu v online kasíne, je výhra na žreboch otázkou náhody.

Žreby sa vyrábajú za špeciálnych podmienok a pri výrobe sa dohliada na to, aby boli dostatočne zabezpečené. No a to je aj dôvod, prečo neexistuje spôsob, ako presvietiť los. Kvalita tlače zabraňuje tomu, aby bolo presvietenie žrebu možné, a tak neexistuje spôsob, ako zistiť, čo je pod stieracím žrebom.

Ako vyhrať peniaze na žreboch – FAQ

Kto by nechcel vyhrávať, však? Veď predsa každý, kto si kupuje stierací žreb, či už fyzický, alebo elektronický, dúfa v nejakú výhru. Pozrime sa na niekoľko najčastejších otázok v súvislosti so stieracími žrebmi a ich výhernosťou.

1️⃣ Ako môžem vyhrať peniaze na žreboch?

To, či si kúpite žreb ukrývajúci výhru, alebo nie, je len vecou náhody. Samozrejme platí, že čím viac žrebov si kúpite, tým je teoreticky šanca na výhru vyššia. Počíta sa tam však aj tá najnižšia výhra, ktorá je zvyčajne vo výške ceny daného žrebu.

2️⃣ Ktoré losy majú najvyššiu pravdepodobnosť výhry?

Väčšina žrebov má výhernosť pohybujúcu sa okolo hodnoty 1:3,5, no nájdete aj výhernejšie žreby. Natrafíte aj na také, pri ktorých je výhernosť okolo 1:2, takže polovica žrebov ukrýva nejakú výhru.

3️⃣ Ako presvietiť žreb?

Žreby sú vyrábané špecifickým procesom, a tak nie je možné presvietiť ich. Sú nepriehľadné a namierením svetla cez zadnú časť žrebu neviete odhaliť, čo ukrýva stierateľná časť žrebu.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Hracie automaty vo Fortuna casino

Aké výherné automaty nájdete vo Fortuna casine?

Ktoré hracie automaty sa nachádzajú vo Fortuna kasíne? A ktoré výherné automaty sa tešia medzi hráčmi najväčšej obľube?

Ľudovít Klein

Slovenskí MMA zápasníci v UFC - kde sledovať zápasy

MMA zažíva v posledných rokoch veľký boom a získava na prestíži aj u nás. Patríte k fanúšikom tohto drsného športu? Prečítajte si...

Niké liga 2023/2024 (banner) - Zdroj Niké

Kde sledovať priame prenosy nového ročníka Niké ligy?

Najvyššia futbalová súťaž na Slovensku vstupuje do štvrtej dekády svojej existencie. Zistite kedy a kde sledovať ktorýkoľvek zápas sezóny...