Zákaznícka karta Planeo plus: registrácia a zľavy v Planeo Elektro

Planeo Elektro ako predajcu elektroniky, domácich i záhradníckych spotrebičov pozná snáď každý. Ak vám niečo pochybí, v Planeo Elektro si isto prídete na svoje. Vyskúšali ste eshop alebo návštevu predajne? Ak áno, nezabudnite sa spýtať na vernostnú kartičku, ak ste to už náhodou neurobili.

Planeo Elektro
Zákaznícka karta
Body a výhody karty
Prihlásenie a registrácia
Zľavy a akcie na planeo.sk

Planeo Elektro Foto: Profimedia

Planeo Elektro

Predajca, ktorý má najširšiu sieť elektropredajní na Slovensku vám okrem pravidelných zliav ponúka aj možnosť vstúpiť do členstva Planeo. Okrem nákupu na splátky, rýchlej rezervácie a možnosti vyzdvihnutia tovaru na vybranej predajni už do polhodiny, ako aj bezstarostnú prepravu, vám Planeo ponúka aj bezplatné aj platené služby ako:

 • okamžitú výmenu v prípade zistenej závady (platená služba)
 • možnosť platby v hotovosti, kartou: online alebo na predajni, na splátky, click to pay, Apple Pay, Google Pay, poukážkou (zadarmo), alebo platbu na dobierku (za poplatok)
 • možnosť prihlásiť sa na odber newslletera a súhlas so spracovaním osobných údajov, kde po potvrdení budete pravidelne informovaní o akciách a jedinečných zľavách
 • ekologickú likvidáciu starého či poškodeného tovaru
 • bezpečnú dopravu k vám domov
 • výhodnejšie nákupy pre B2B
 • poistenie predĺženej záruky
 • splátkový predaj
 • záručný servis

sipka Nezabudnite na zľavy v Datart!

Zákaznícka karta Planeo (Planeo plus karta)

Keďže Planeo Elektro sa snaží stále napredovať prichádza s vernostným programom, ktorý oceníte vo vyše 50+ kamenných predajniach Planeo. Nový vernostný program Planeo Plus je určený na príjemnejšie a lacnejšie nakupovanie elektroniky, ako je napríklad kúpa kvalitného notebooku či televízora.

Výhoda člena vernostného programu spočíva v tom, že po prihlásení sa do účtu uvidí ešte výhodnejšie ceny ako bežný zákazník. Teda aj výhodnejšie nakúpi. Na novú kartu Planeo sa už body nepripisujú. Jedná sa len o členstvo, ktoré zaručuje lepšie ceny výrobkov.

sipka Nezabudnite si prelistovať Planeo Elektro leták!

Planeo karta body a výhody

V nasledujúcich bodoch vám zhrnieme detaily o Planeo karte:

 1. Planeo karta je prenosná a teda nie je viazaná na meno držiteľa.
 2. Vernostná karta neplní funkciu kreditky ani platobnej karty.
 3. Planeo karta eviduje dosiahnutý obrat a poskytuje prehľad o nakupovaných výrobkoch držiteľovi karty.
 4. Personál obchodu neskúma totožnosť Planeo karty a nezodpovedá za jej používanie inou osobou.
 5. V prípade znehodnotenia či poškodenia karty máte právo na vystavenie novej, pričom body sa presunú na novú kartu.
 6. Nazbierané body z nákupu vo výške 2 % je možné uplatniť len v kamenných predajniach Planeo.
 7. Nazbierané body ste si mohli uplatniť najneskôr do zrušenia Planeo karty, a to do 30. 09. 2023.
 8. Po tomto termíne vám žiaľ body prepadli a začal platiť nový program s  názvom Planeo Plus, ktorého členom sa môžete i nemusíte stať.

sipka Prečítajte si niečo nové o vernostnom programe VIP Datart!

Planeo karta registrácia, prihlásenie: ako na to?

Registrácia do programu Planeo + prebieha cez jednoduché kliknutie na planeo.sk/registracia, kde do kolonky vyplníte e-mail a súhlasíte s ochranou osobných údajov. Na e-mail by vám mal prísť potvrdzovací e-mail, kde po jeho potvrdení budete presmerovaní opäť na stránku, kde registráciu dokončíte zadaním hesla. Ak sa vám to podarilo, prihláste sa do účtu, kde si nastavíte vaše kontaktné údaje a dodaciu adresu. V prípade, že si to rozmyslíte, máte možnosť účet zrušiť na planeo.sk/moj-ucet/nastaveni-uctu.

sipka Prelistujte nový leták Nay Elektrodom.

Zľavový kupón Planeo 2024: zľava 5 €, 10 zľava, povianočný výpredaj

Planeo Elektro má nachystané od 22. 01. 2024 platné rôzne zľavy na veľké domáce spotrebiče, vystavené produkty, domáce spotrebiče, či detské hračky, ktoré imitujú prístroje pre dospelých. Ak vám ani to nestačí, inšpirujte sa zľavami a dopravou zadarmo aj v iných obchodoch s elektronikou.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Jysk

Zákaznícka, vernostná, darčeková karta Jysk a mobilná aplikácia

Jysk: škandinávsky celosvetovo uznávaný predajca nábytku a bytových doplnkov pre každú domácnosť ponúka zľavy a ďalšie iné možnosti....

Dr.Max lekáreň

Vernostný program Dr. Max CLUB: zľavové kupóny a kódy, akcie

Lekáreň Dr. Max 💊 ponúka jedinečné príležitosti na nákup zdravotníckych potrieb a liečiv po celý rok. Využívajte skvelé ponuky a získajte...

dm drogerie markt shopping

Dm-drogerie markt vernostný program: dm bonus, karta, aplikácia

DM drogerie markt je výborným spoločníkom na zahnanie nudy a doplnenie vašej kúpeľne a domácnosti. Využite dostupné zľavy a starajte sa o...