Nov a spln v januári: Prekvapujúca predpoveď

Prichádza nový rok 2023 a s ním aj prvý nov a spln tohto roku. Mesiac svojou energiou a jednotlivými fázami ovplyvňuje nielen príliv a odliv mora, ale aj ľudský organizmus a psychiku. Na čo si dávať pozor počas januárového splnu a novu? Všetky potrebné informácie sa dočítate nižšie.

spln.jpg Foto: Pexels

Kedy je spln mesiaca v januári 2023 (najbližší a dnešný spln mesiaca)

Posledný decembrový spln minulého roku je už za nami a pred nami je prvý spln nového roku, ktorý nastane už 7. januára 2023 o 00:07 h a bude v znamení raka. Pod vplyvom raka bude januárový spln záťažou hlavne pre ľudskú psychiku.

Z toho vyplýva, že pre mnohých z vás to môže znamenať divokú jazdu po emočnej horskej dráhe. Môžu vás prepadnúť pocity ľútosti a smútku, ale nemusia. Všetko závisí od jednotlivca, ako je na fázu Mesiaca citlivý. Počas splnu dajte priechod svojim emóciám a nechajte odísť všetky staré smútky, uvidíte ako sa vám uľaví.

Januárový spln má prezývku aj "vlčí spln". V minulosti boli v januári indiánske dediny pokryté hustým snehom a rozliehalo sa nimi vytie vlkov. Tento názov má preto pôvod u Indiánov, ktorí sú úzko spätí s prírodou.

Vplyv januárového splnu na sebe pocítia hlavne ženy v oblasti brucha. Spln Mesiaca v januári bude mať vplyv na žalúdok, sliznicu, prsia, maternicu a vaječníky. Ako je známe, tak počas splnu by ste nemali podstupovať žiadne operácie. Takéto úkony odložte na neskôr.

Spln v januári 2023
Dátum a čas 7. januára 2023 o 00:07 h
Znamenie Blíženci
Vplyv na orgány žalúdok
sliznica
prsia
maternica
vaječníky

Kedy je nov mesiaca v januári 2023 - aktuálna fáza mesiaca

Prvý nov roku 2023 môžeme vidieť 21. januára o 21:53 h, ktorý bude v znamení vodnára. Počas novu by mali ľudia viac odpočívať a dávať si pozor hlavne na tieto časti tela a orgány ako sú lýtka a členky, predkolenie a holenné kosti, achilovka, svaly predlaktia a štítna žľaza. V pracovnej oblasti môžu prísť úspechy ako je napríklad pracovný postiup a zvýšenie platu, tak nenechajte nič na náhodu.

Nov v januári 2023
Dátum a čas 21. januára 2023 o 21:53 h
Znamenie Vodnár
Vplyv na orgány lýtka
členky
predkolenie
holenná kosť
achilovka
svaly predlaktia
štítna žľaza

Čínsky horoskop pre všetky znamenia

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Horoskop - Zdroj Profimedia

Horoskop na dnešný deň a na zajtra

Zaujíma vás horoskop vášho ✨ znamenia? Radi si necháte poradiť do čoho sa pustiť a čoho sa vyvarovať? Prečítajte si horoskopy ku všetkým...

Ako zistiť ascendent a descendent - výpočet online a calculator

Ako zistiť ascendent a descendent - výpočet online a calculator

Väčšina ľudí vie, v ako znamení sa narodili, znamenie sa určuje jednoducho podľa dátumu narodenia. Ako však vypočítať ascendent a...

strom

Zimný slnovrat: informácie a význam

Zimný slnovrat ukončuje astronomickú jeseň, aby prišla zima. Najkratší deň v roku s najdlhšou nocou prichádza pravidelne každý rok okolo...