Profil autora

Patrik  Heriban

Patrik Heriban

Redaktor


Kde žije: Šaľa

Vzdelanie: Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave – Fakulta masmediálnej komunikácie

Školenie zásad projektu Zodpovedného hranie, SEO školenia Martina Šimka, Školenia Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akadémia,

Špecializácia: futbal

Píše tiež pre:

Vyštudoval som masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy som chcel robiť niečo kreatívne a v písaní som sa našiel. Copywritera som začal robiť už počas školy, keď sme so spolužiakmi založili instagramový profil zameraný na anglickú Premier League. Následne som v rámci školskej praxe písal pre Devilpage, čo je najväčšia československá fanstránka o Manchestri United. Doteraz tam pôsobím ako redaktor.

Hoci futbal sledujem najviac, som fanúšikom množstva športov. Rád si pozriem hokej, tenis, motošport, MMA, alpské lyžovanie či biatlon. Na webe betarena.sk sa venujem predovšetkým športovým analýzam.

Športu sa venujem aj aktívne. Chodím do posilky, behávam a rekreačne hrávam tenis či futbal. Ďalším veľkým koníčkom je cestovanie. Veľmi rád spoznávam nové krajiny a často navštevujem aj futbalové zápasy.

Články autora

Letná olympiáda Paríž 2024, medaile

Medaily na LOH 2024: dizajn, materiál, hmotnosť, zaujímavosti

Olympijská medaila bude nepochybne cieľom každého športovca na LOH 2024 v Paríži. Aký má dizajn a koľko váži? Prečítajte si všetky...

Alergia

Sezónne alergie – vznik, druhy, prejavy, liečba

So začiatkom jari prichádza obdobie alergií. 🤧 Plný nos, svrbenie očí či časté kýchanie. Čo na to pomáha? Prečítajte si v tomto článku.