Tipsport Game Changer: turnaje, program a priame prenosy

Získajte najlepšie a najväčšie BONUSY!

Online stávková kancelária Fortuna

Bonus 70 € stávka bez rizika

Stav si
Online stávková kancelária Tipsport

Bonus až 4 000 € a 30 € zadarmo

Stav si
Online stávková kancelária DOXXbet

Bonus až 5 000 € a 35 € zadarmo

Stav si
18 + Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Nový projekt MMA turnajov prináša atraktívny pyramídový formát, skvelých bojovníkov a parádne odmeny, aké v našich končinách nemajú obdobu. Prečítajte si o sérii GameChanger a zistite, ako a kde spustiť priame prenosy z každého turnaja.

InfoTurnajeZápasy a výsledkyOdmenyKde sledovať LIVE

Kliknite TU a sledujte Oktagon 40 naživo na Tipsport TV Foto: Tipsport

Hodnotenie projektu Tipsport GameChanger: 9,2/10

  • Počet turnajov: 5
  • Začiatok: 4. marca 2023 (Ostrava)
  • Formát: pyramída, vyraďovací pavúk
  • Váhová kategória: welterweight (do 77 kg)
  • Prize pool: 1 milión eur

Tipsport GameChanger (Oktagon MMA): informácie o projekte

Európsky unikát s názvom Tipsport GameChanger vznikol v spolupráci stávkovej kancelárie Tipsport a organizácie Oktagon. Jedná sa o sériu piatich turnajov, do ktorej vstúpi 16 špičkových fighterov welterovej váhy. Na konci vyraďovacieho pavúka čaká fantastických €300,000; parádne odmeny si však pripíšu aj tí, čo vypadnú v prvom kole. Sledujte MMA GameChanger naživo - kliknite SEM a zaregistrujte sa.

Tipsport - registruj sa a vsaď si online

Game Changer 2023: program, turnaje, termíny (dátum)

Nižšie nájdete kompletný rozpis turnajov série Game Changer. V tabuľke sú všetky dostupné informácie, ktoré boli verejne známe v deň vzniku tohto článku (1.3. 2023). Budeme ich však postupne dopĺňať. Ak chcete zistiť bližší program konkrétneho turnaja, kliknite na názov daného eventu.

PROGRAM TURNAJOV TIPSPORT GAMECHANGER
Kolo Turnaj Kedy Kde
1. Oktagon 40 4.3. 2023 Ostrava
2. Oktagon 43 20.5. 2023 Praha
3. Oktagon 44 17.6. 2023 Oberhausen
4. ? ? ?
5. ? ? ?

GameChanger: pavúk, rozpis zápasov (bojovníci), fight card Ostrava

Ako sme písali vyššie, seriál pozostáva z celkovo piatich turnajových kôl. Začína sa 4.3. v Ostrave. Do tohto turnaja vstúpi všetkých šestnásť borcov. Pôjde teda v podstate o osemfinále, z ktorého postúpi ďalej presná polovica bojovníkov. Dodávame, že žiadny zápas nemôže skončiť remízou, ale musí mať svojho víťaza.

TIPSPORT GAMECHANGER - PROGRAM A VÝSLEDKY
5. turnaj
4. turnaj

3. turnaj - Oktagon 44
17.6., Oberhausen

Lohoré/Kuzma Glismann/Van Suijdam
Vličković/Jungwirth Maichailidis/Grabinski

2. turnaj - Oktagon 43
20.5., Praha

Alex Lohoré David Kozma
Louis Glismann Melvin van Suijdam
Bojan Veličković Christian Jungwirth
Andreas Michailidis Marcel Grabinski

1. turnaj - Oktagon 40
4.3., Ostrava

Alex Lohoré Samuel Krištofič
Máté Kertész Marcel Grabinski
David Kozma Lukasz Siwiec
Radovan Úškrt Melvin van Suijdam
Bojan Veličković Ion Surdu
Christian Jungwirth José Antonio Martín Reis
Leandro Silva Andreas Michailidis
Louis Glismann Andrej Kalašnik

Pre doplnenie pyramídy v prípade zranenia alebo choroby postupujúceho môžu byť súčasťou turnajového programu tzv. rezervné zápasy. V pravidlách turnajov figuruje aj inštitút tzv. Lucky Losera; vyberajú ho fanúšikovia hlasovaním a môže sa ním stať víťaz rezervného zápasu alebo jeden z porazených z hlavného turnaja. Lucky Loser s najvyšším počtom hlasov potom nastúpi v pyramíde za zraneného zápasníka.

Oktagon 40 GameChanger - priamy prenos TU

Oktagon 40 Game Changer (marec 2023, Ostrava): priamy prenos, live stream

Prvý turnaj v Ostrave, ale pravdepodobne aj všetky ostatné, budete môcť sledovať cez platenú Oktagon.TV alebo cez livestream Tipsport TV. Vysielanie stávkovej kancelárie je zdarma na 7 dní v prípade, že sa zaregistrujete ako nový zákazník. Okrem toho dostanete aj bonus v hodnote €20 na tipovanie a predplácanie ďalšieho sledovania.

Živý prenos na Oktagon.TV si zaobstaráte za cenu €10,99. K dispozícii je však aj mesačné alebo ročné predplatné za €2,99, respektíve €35,99. Získate s ním aj právo prednostného nákupu lístkov na turnaje Oktagonu, bonusový obsah a rôzne iné výhody. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť.

Game Changer s rekordnou dotáciou 1 milión eur (odmeny, rozdelenie)

Nový projekt je jedinečný aj vďaka výške dotácie a jednotlivých odmien, ktoré na zápasníkov čakajú. Fighteri si totiž rozdelia rovný jeden milión eur! Už za prvý zápas je pripravených po €15,000 pre každého porazeného osemfinalistu. Zdolaný štvrťfinalista zinkasuje €40,000, semifinalista €80,000 a finalista €130,000. Najviac samozrejme zarobí celkový víťaz - bude to presne €300,000.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Na snímke poslankyňa parlamentu SR Jana Bittó Cigániková (SaS) po hlasovaní o financovaní voľného času dieťaťa - Zdroj Profimedia

Cigániková vs. Tabák vo Fight Night Challenge? Tipnite si!

Kuriozita v kurzovej ponuke Fortuny: bude mať konflikt Cigániková vs. Tabák dohru na Fight Night Challenge? Prečítajte si a tipujte!

Šport v roku 2023 (ilustračné foto) - Zdroj Profimedia

Prehľad športových udalostí v roku 2023: kalendár akcií

Športový kalendár 2023 ✔️ Majstrovstvá sveta aj majstrovstvá Európy ✔️ Futbal, tenis, hokej, lyžovanie, cyklistika a iné športy...

Ľudovít Klein

Slovenskí MMA zápasníci v UFC - kde sledovať zápasy

MMA zažíva v posledných rokoch veľký boom a získava na prestíži aj u nás. Patríte k fanúšikom tohto drsného športu? Prečítajte si...