Kaufland: akciová ponuka v letáku online

Radi nakupuje v Kauflande? Sledujete akciové ponuky a zaujímajú vás letáky? Nezmeškajte ponuku kvalitných výrobkov v akcii a prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete viac.

Online leták - Kaufland Card - Akciový leták - Leták od štvrtka

Kaufland, obchod, supermarket - Zdroj Profimedia Foto: Profimedia

Kaufland leták online

Kaufland je obľúbeným supermarketom nie len na Slovensku, ale aj v Nemecku, Českej republike, Poľsku, Rumunsku či Moldavsku. Ponúka široký a kvalitný sortiment, v stálej ponuke má aj výber zo svojich značiek, napríklad energetické nápoje Crazy Wolf, vína Cultura Vini, či K-Free bezgluténové a bezlaktózové produkty, K-Classic, či K- take it veggie.

Na svoje si tak prídu úplne všetci, napríklad aj ľudia s potravinovými alergiami na lepok, či laktózu môžu nájsť svoje produkty za výhodné ceny v akciových letákoch. Každý štvrtok prináša Kaufland nový akciový leták, ktorý platí týždeň.

Letáky Kaufland – zľavy a Kaufland Card

Kaufland ponúka svojim zákazníkom vernostnú kartu Kaufland Card, vďaka ktorej môžete čerpať rôzne zľavy a bonusy:

  1. Akciové zľavy na produkty označené symbolom Kaufland Card.
  2. Zľavy na sortiment, ktorý je už v akcii, vďaka Kaufland Card ho budete mať ešte lacnejší.
  3. Možnosť výhry v rôznych súťažiach.
Kaufland - základné informácie
Názov Kaufland
Odvetvie Maloobchod
Rok založenia 1984
Sídlo Neckarsulm, Nemecko
Vedenie Frank Lehmann
Územný rozsah Stredná, Východná Európa
Člen skupiny Schwarz Gruppe
Počet zamestnancov 148 tisíc
Web www.kaufland.sk

Akciový leták Kaufland: aktuálny, nový a budúci

Na oficiálnych stránkach Kauflandu si môžete prelistovať aktuálny leták s ponukou produktov v zľave, nájdete tu aj leták na budúci týždeň, ktorý platí vždy od štvrtka rána do stredy večera.

Ďalej tu nájdete prehľadnú ponuku zliav na každý týždeň, v ktorej si môžete vybrať podľa svojich preferencií.

Ak chcete mať prehľad o akciách a zľavách v Kauflande, tak si určite stiahnite Kaufland mobilnú aplikáciu a aktivujte si digitálnu kartu. Budete tak mať všetko prehľadne pohromade.

Ak vás zaujímajú informácie o letákoch iných supermarketov, prečítajte si náš článok o letákoch COOP Jednota.

Kimbino: Kaufland leták od štvrtka

Na stránkach Kimbino nájdete veľké množstvo letákov rôznych supermarketov a hypermarketov. Medzi nimi nájdete aj akciový leták Kauflandu na aktuálny týždeň, ale aj budúci. K dispozícii nájdete aj staršie letáky, ktoré si môžete prelistovať.

Kaufland vydáva okrem hlavného akciového letáku aj zvláštny leták zameraný na nepotravinový tovar, ktorý tiež môžete nájsť na stránkach Kimbino. V rámci niektorých sviatkov a začiatku školského roku vydáva Kaufland leták so špeciálnou ponukou.

Komentáre

Pridať komentár


Diskusné príspevky vyjadrujú názor ich pisateľov a prevádzkovateľ tohto portálu za ne nenesie zodpovednosťSÚVISIACE ČLÁNKY

Tesco (logo) - Zdroj Profimedia

Tesco aktuálny leták a zľavy pre celú rodinu

Radi nakupujete v Tescu? Sledujte zľavy a akcie spoločnosti Tesco Stores a pripravte sa na veľký rodinný nákup plný výhodných cien, ktoré...

Jednota Coop (znak, logo, reklama) - Zdroj Profimedia

COOP Jednota - online leták

Maloobchod COOP Jednota prináša širokú škálu kvalitných výrobkov, v predajniach zoženiete takmer všetko, čo potrebujete a preto je medzi...

Online nákup

Tesco online nákupy – potraviny domov

Online nákupy sú pre mnohých ľudí pohodlným spôsobom, ako si nakúpiť priamo z domu bez nosenia tašiek. Ako fungujú Tesco online nákupy? 🛒